Syn Edyty Górniak atakuje ojca w programie TVN. Mocne słowa

Allan Krupa pojawił się w "Dzień dobry TVN", gdzie udzielił osobistego wywiadu. Syn Edyty Górniak nawiązał do ojca, z którym nie utrzymuje kontaktów. - Nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie pod względem pozytywnym - powiedział o Dariuszu Krupie. Co jeszcze wyznał?

Allan Krupa w show-biznesie funkcjonuje od lat. Nie do końca był to jego wybór, jednak mając tak sławnych rodziców, trudno było tego uniknąć. Media rozpisywały się nie tylko o Edycie Górniak ze względu na jej dokonania artystyczne (teraz głównie ze względu na jej "teorie"), lecz także bardzo emocjonujący związek z Dariuszem Krupą. Ich małżeństwo było burzliwe, po rozstaniu były mąż piosenkarki miał problemy z prawem, spędził kilka lat w więzieniu. Owocem ich miłości jest Allan. Pojawił się niedawno w "Dzień dobry TVN'', gdzie zdecydował się na wiele osobistych wyznań.

Zobacz wideo Gosia Andrzejewicz ocenia

Allan Krupa o ojcu. "Był trochę dla mnie obcy"

18-latek nie ukrywa, że nie ma kontaktu z ojcem. Nie kontaktują się ze sobą, ich relacje są trudne. Allan nie ma nadziei na to, że w przyszłości coś się zmieni. Więcej o sprawach rodzinnych opowiedział na antenie TVN. W rozmowie nawiązano do wypadku z udziałem Dariusza Krupy, który w 2014 roku potrącił pieszą. Znaleziono przy nim kokainę, jednak nie udowodniono, czy był pod jej wpływem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 63-letnia kobieta.

To jedyny przypadek, kiedy nauczyłem się z błędów innego człowieka - podsumował syn Edyty Górniak.

Dodał też:

Mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy.

Dariusz Krupa od dwóch lat przebywa na wolności. Dziś ma 47 lat i usunął się z show-biznesu. Wiadomo jedynie, że nie utrzymuje kontaktów z dziećmi (oprócz Allana ma także córkę Leę z innego związku), a także odciął się od dawnych przyjaciół. Według doniesień niektórych mediów ma nową rodzinę. Jego wybranka jest o prawie 20 lat młodsza, ponoć para doczekała się dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.