Robert Kubica przeszedł metamorfozę? Włamano mu się na konto. Pojawiają się dziwne treści. "Kubica OnlyFans"

Fani Roberta Kubicy mocno zdziwili się, gdy zobaczyli, co dzieje się na jego facebookowym profilu. Wygląda na to, że ktoś przejął jego konto.

Polski mistrz rajdowy ma ogromną rzeszę fanów nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Profil na Facebooku Roberta Kubicy, który obserwuje 270 tys. osób, jest więc bardzo łakomym kąskiem dla kogoś, kto bez wysiłku chciałby zwiększyć zasięgi w mediach społecznościowych. Sportowiec na początku 2023 ogłosił, że właśnie zmaga się z włamaniem na facebookowe konto.

Zobacz wideo Szanse Kubicy w Formule 1

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr KukulskiDoda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Włamanie na Facebooku u Roberta Kubicy

Robert Kubica w ostatnim czasie nie był szczególnie aktywny w mediach społecznościowych. Kierowca rajdowy na Instagramie meldował się w listopadzie ubiegłego roku, a ostatni post na Facebooku dodał w październiku 2021 roku. Tym większe musiało być zdziwienie fanów kierowcy rajdowego, gdy w styczniu na jego profilu zobaczyli transmisję na żywo prowadzoną przez... młodą dziewczynę. Kolejne, bardzo podobne nagranie, pojawiły się w ciągu tego samego dnia aż trzykrotnie, po czym znów nastała cisza.

Osoba, która przejęła profil Kubicy, uaktywniła się ponownie na początku lutego. Na profilu zaczęły pojawiać się coraz dziwniejsze filmiki, na których widać krojone mięso, naprawianie dętki od roweru czy smażenie naleśników. Włamywacz zmienił także zdjęcie profilowe.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska uwiła klimatyczne gniazdko. Kwiaty w łazience to początek

Kierowca rajdowy odniósł się do całej sytuacji na Instagramie, gdzie przyznał, że jego konto zostało zhakowane. Poprosił też fanów, aby zgłaszali skradziony profil.

Moje konto facebookowe zostało zhakowane, także prosiłbym was o zgłaszanie tego faktu do Facebooka, to pewnie przyspieszy proces kontroli nad profilem lub w ogóle zablokowanie go, żeby różne głupoty się nie wyświetlały - zaapelował.
 

Sytuacja trwa już miesiąc, a konto cały czas jest w niepowołanych rękach. Fani Roberta Kubicy zareagowali na jego prośbę, ale nie odmówili sobie kilku żartów w komentarzach.

Powiem dzieciom, że to Robert Kubica.
Kubica OnlyFans.
Kubica, kiedy schodzi z toru - piszą pod zdjęciami dziewczyny.

Trzymamy kciuki, aby serwis szybko rozwiązał problem.

Więcej o: