Priscilla Presley złożyła obietnicę wobec córek Lisy Marie. Zrobiła to w dniu jej urodzin

Priscilla Presley w dniu 55. urodzin niedawno zmarłej Lisy Marie Presley przyrzekła, że będzie chronić jej dzieci. Powiedziała coś jeszcze. Te słowa aż ściskają za gardło.

Priscilla Presley przechodzi ostatnio przez bardzo trudny okres w życiu. Nie dość, że zmarła jej córka Lisa Marii Presley, to teraz mierzy się z kolejnym problemem. Okazało się, że jedyna córka Elvisa Presleya nic nie zostawiła matce w spisanym przez siebie testamencie. Według poprawek, które naniosła Lisa Marie Presley, wynika, że usunęła z testamentu matkę oraz menadżera biznesowego z funkcji powierników majątkowych na rzecz swoich najstarszych dzieci. Priscilla Presley próbuje podważyć testament. Oprócz tego gościła jakiś czas temu w "E! News", gdzie wzruszająco wypowiedziała się o zmarłej córce i jej dzieciach. Jej słowa poruszają.

Polecamy: Priscilla Presley podważa autentyczność testamentu córki. Nic nie dostała. Zwróciła uwagę na jedną rzecz

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

Lisa Marie PresleyNowe fakty w sprawie śmierci Lisy Marie Presley. Głos zabrało biuro koronera

Priscilla Presley złożyła hołd w dniu 55. urodzin córki. Wspomniała też o wnukach

Lisa Marie Presley zmarła 12 stycznia 2023 roku wskutek zatrzymania akcji serca. Miała 54 lata. Ostatnie pożegnanie kobiety odbyło się 22 stycznia na terenie posiadłości w Graceland. Jedyna córka Elvisa Presleya osierociła trójkę dzieci. 1 lutego 2023 roku skończyłaby 55 lat. Z tej okazji jej matka w wywiadzie dla "E! News" podzieliła się wzruszającymi refleksjami na temat córki.

Moim jedynym życzeniem jest teraz ochrona moich wnuków, żeby cała rodzina trzymała się razem. 

Następnie w mocnym wyznaniu wróciła pamięcią do narodzin Lisy Marie Presley:

Od pierwszej chwili, gdy trzymałam w ramionach Lisę, to starałam się ją chronić, kochać i opiekować tak, jak moim synem. Nasze serca są teraz złamane na pół, a ja muszę nauczyć się żyć bez mojej jedynej córki. (...) Bardzo dziękuję wszystkim za tak niezwykłą troskę o naszą rodzinę - podkreśliła na końcu wypowiedzi.

Zobacz również artykuł: Lisa Marie Presley przed śmiercią miała być na restrykcyjnej diecie. Wszystko przez Złote Globy. Wróciła też do nałogu

Więcej o: