Maciej Rock miał rozmowę z Piotrem Gąsowskim. Już wie, jak ma się zachowywać wobec Dowbora

Maciej Rock jakiś czas temu dostał posadę nowego prowadzącego w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezenter zajmie miejsce Piotra Gąsowskiego. Ostatnio wyjawił, jak przebiegała jego rozmowa z poprzednikiem.

Maciej Rock nie pojawi się na antenie Polsatu po raz pierwszy. Jakiś czas temu współpracował ze stacją w trakcie innych produkcji m.in. "Must Be The Music. Tylko muzyka" czy festiwali odbywających się w Sopocie. Teraz znów powróci przed kamery. Otrzymał propozycję prowadzenia programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i stworzy duet z Maciejem Dowborem. Wcześniej tę funkcję pełnił Piotr Gąsowski, który opuścił show w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką. Nowy prowadzący w jednym z wywiadów zdradził, jak przebiegała jego rozmowa z poprzednikiem.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o geście solidarności Gąsowskiego. Wbiła Rockowi drobną szpilę

Maciej Rock o rozmowie z Piotrem Gąsowskim

Maciej Rock podczas imprezy branżowej udzielił krótkiego wywiadu portalowi Pudelek. W trakcie rozmowy prezenter przyznał, że jest niesamowicie podekscytowany nową przygodą. Oprócz tego pochwalił się, że otaczający go ludzie dobrze przyjęli nowinę o roli prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie mogło zabraknąć pytania o poprzednika. Wyszło na jaw, że obaj panowie nie mają do siebie żalu. 

Tak, rozmawialiśmy przez telefon. Piotr był dzień przed wylotem do Kolumbii. Porozmawialiśmy. Absolutnie nie ma między nami żadnego żalu. To przecież nie są nasze decyzje. Nie za bardzo jest o co i do kogo mieć żal z tego powodu. Lubimy się, nie ma złej krwi. Wszystko jest w porządku - wyznał.

Okazuje się, że Maciej Rock otrzymał od kolegi po fachu również cenną wskazówkę. Dotyczyła Macieja Dowbora, z którym Piotr Gąsowski tworzył duet od lat. 

Kazał mi opiekować się Dowborem, cokolwiek to znaczy - zażartował.
 

Z kolei w rozmowie z portalem Pomponik.pl nowy prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" zapewnił, że nie zamierza naśladować swojego poprzednika, ani udawać go na siłę. Ma inny zamysł. 

Uwielbiam Piotrka Gąsowskiego i sposób, w jaki prowadzi programy. Oczywiście nie jest to mój sposób prowadzenia programów, więc zapewne będę zupełnie inny niż on. Nie mam też zamiaru wchodzić w jego buty - powiedział.

Jesteście ciekawi, jak Maciej Rock poradzi sobie w roli prowadzącego program "Twoja twarz brzmi znajomo"? Nowe odcinki będą emitowane już wiosną na antenie Polsatu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.