Ida Nowakowska nie przyjdzie na ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Zaskakujący powód

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski powoli przymierzają się do zawarcia związku małżeńskiego. Wygląda na to, że tego dnia nie będą im towarzyszyć przyjaciele ze stacji. Ida Nowakowska nie otrzymała zaproszenia i nie spodziewa się, że je dostanie w przyszłości.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już od kilku miesięcy nie ukrywają łączącego ich uczucia, a w mediach już huczy o tym, że ich związek niebawem wejdzie na kolejny poziom. Prezenterzy planują razem zamieszkać, a oprócz tego internauci dopatrzyli się pierścionka zaręczynowego na palcu aktorki. Wszystko jednak wskazuje na to, że tego dnia nie będzie im towarzyszyć koleżanka z pracy Ida Nowakowska

Zobacz wideo Anna Lewandowska zapytana o zarobki Kurzopków w "Pnś". Pokazała klasę

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr KukulskiDoda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Ida Nowakowska nie została zaproszona na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Ida Nowakowska podobnie do Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest jedną z prowadzących "Pytania na śniadanie". Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że relacje w stacji są bardzo bliskie. Ostatnio koledzy z pracy zorganizowali prezenterowi niespodziankę urodzinową, a sama tancerka w rozmowie z Plotkiem apelowała o uszanowanie ich prywatności, a także życzyła szczęścia w miłości. Mimo to nie spodziewa się, że zaproszą ją na ślub. W wywiadzie dla Pomponika przyznała, że nie ma zbyt częstego kontaktu z parą.

Nie zostałam zaproszona na żaden [ślub - przyp.red.] (...) My mamy takie koleżeńskie relacje, nie spotykamy się na co dzień, wręcz mijamy się nawet w pracy, więc nie ma jak tych relacji zbudować, bo kiedy ja pracuję, to te inne osoby nie, więc siłą rzeczy na co dzień się nie spotykamy - zdradziła Ida Nowakowska w rozmowie z Pomponikiem.

Według doniesień mediów Katarzyna Cichopek zaręczyli się podczas wyjazdu do Nowego Jorku, który miał miejsce pod koniec listopada. Para ma w planach ślub, jednak najpierw chcieliby razem zamieszkać.

Myślicie, że prezenterzy już wyznaczyli datę wesela?

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKurzopki podpadły widzom. Specjalista też nie zostawił na nich suchej nitki

Więcej o: