Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej i ma wyrzuty sumienia. Chodzi o dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się ostatniego dnia stycznia na obóz Anny Lewandowskiej. Teraz pod okiem mistrzyni w karate tradycyjnym będzie szlifowała swoje umiejętności sportowe. To pierwszy dzień obozu, a Gosia już tęskni za rodziną.

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim życiu ogromną wagę przywiązuje do dyscypliny. Niemalże każdego dnia zamieszcza w mediach społecznościowych relację z sali treningowej w godzinach porannych. Nie inaczej było 1 lutego. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pozdrowiła fanów na Instagramie z Dojo Stara Wieś i poinformowała, że bardzo tęskni za rodziną.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan tęskni za dziećmi. Ma wyrzuty sumienia Wybierz serwis

Anna LewandowskaAnna Lewandowska zaprosiła brata na lekcję bachaty. Ale się działo!

Małgorzata Rozenek-Majdan tęskni za synami. To dopiero pierwszy dzień obozu Lewandowskiej

Na obóz Ani Lewandowskiej nie jest łatwo się dostać, gdyż uprawianie sportu pod jej okiem na terenie ośrodka w japońskim stylu to marzenie wielu pasjonatów zdrowego stylu życia. Bilety na ten wyjazd wyprzedają się błyskawicznie. Małgorzata Rozenek-Majdan już była na takim obozie i bardzo jej się on spodobał. Chwali znaną trenerkę za doświadczenie i energię, którą zaraża wszystkich uczestników. Tuż przed porannym spotkaniem na macie, prezenterka podzieliła się z fanami refleksjami. W krótkim InstaStory oznajmiła:

Bardzo tęsknię za dziećmi wam powiem. (...) Za dziećmi i za Georgem, bo Georguś jest po tej operacji kolana, Stasio trochę był chorowity. Przez ostatni tydzień chodził do szkoły. Henio jest teraz taki na granicy i po prostu po raz pierwszy mam takie poczucie, że może powinnam być gdzie indziej, a nie tu, ale stąd naprawdę się wraca silniejszym.

Celebrytka zapewniła, że jej pociechy są pod wspaniałą opieką. Mogą liczyć między innymi na wsparcie dziadków. Mimo tego Rozenek-Majdan dodała:

Oni oczywiście są pod doskonałą opieką (...), ale wiecie jak to jest jak my mamy mamy wyrzuty sumienia jak coś robimy dla siebie...

Po tych słowach Rozenek-Majdan udała się na pierwszy poranny trening.

Lewandowska i Chodakowska grają dla WOŚPLewandowska i Chodakowska wsparły WOŚP. Kwoty takie, że szczęka opada

Zobacz też: Rozenek wywija beztrosko na lodzie. Do akcji wkroczyła przerażona fanka: Kask by się przydał. Jest odpowiedź

Więcej o: