Artur Szpilka nagrał ukochaną tańczącą w kusym bikini. Uwagę zwracają tatuaże na pośladkach

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk polecieli na rajskie wakacje do Meksyku. Pobyt w luksusowym hotelu para na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jednym z nagrań bokser pokazał ukochaną tańczącą w kusym bikini. Fani zwrócili uwagę na ciało Wybrańczyk, które w połowie pokryte jest barwnymi tatuażami.

Artur Szpilka przeszedł niedawno operację i jest na etapie rehabilitacji. Bokser przerzucił się ostatnio na walki MMA i już szykował się do kolejnego pojedynku, ale ze względu na zdrowie musiał zrezygnować z walki. Wolny czas postanowił spędzić w cieplejszym klimacie i zabrał ukochaną Kamilę Wybrańczyk do Meksyku.

Zobacz wideo Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, tańczy w bikini. Spójrzcie na te tatuaże

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk wypoczywają w Meksyku. Bokser nagrał ukochaną z zaskoczenia

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk nie mogą narzekać na brak rozrywek w Meksyku. Na Instagramie chętnie dzielą się tym, jak spędzają czas wolny podczas rajskiego urlopu. Na jednym z nagrań bokser pokazał, jak jego ukochana w kusym bikini tańczy nad basenem i odwrócona kręci przed nim pupą. "Szpila" nakręcił Kamilę Wybrańczyk  z zaskoczenia i w materiale widać jej wytatuowane ciało. Całość nagrania znajdziecie w materiale wideo na górze strony. Kamila Wybrańczyk lubi je pokazywać. Dziewczyna Artura Szpilki pojawiła się m.in. w odważnej sesji zdjęciowej w "CKM"-ie. Miała wtedy na sobie jedynie przezroczystą koszulkę i stringi.

Kamila Wybrańczyk i Artur SzpilkaKamila Wybrańczyk i Artur Szpilka fot. instagram.com/artur_szpilka

Więcej zdjęć Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki znajdziesz w galerii na górze strony.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk uwielbiają tatuaże i ciała mają w przeważającej większości pokryte kolorowym tuszem. Jak się okazuje, tego rodzaju "ozdoba" nadal wywołuje spore kontrowersje i ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, o czym świadczą komentarze pojawiające się w mediach społecznościowych pary. 

Wszystko ładnie, gdyby nie te tatuaże, po co wam to...
Szalona kobieta, ale z tymi tatuażami to trochę przesadziłaś.
Mega się komponują wasze dziary. Ogólnie wyglądacie na super zakochaną parę i oby się to nie zmieniło.
Tę dziarę to masz kozak! - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o tatuowaniu tak dużej powierzchni ciała?

 
 

Zobacz też: Sandra Kubicka pokazała rozstępy na pośladku. "Kocham moje tygrysie paski"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.