Dariusz Wieteska rozwodzi się. Żona złożyła pozew. Media mówią o szczegółach

Dariusz Wieteska z serialu "Na sygnale", według doniesień medialnych, rozstał się z Urszulą Zawadzką-Wieteską. Jakiś czas temu aktor udzielił wywiadu, w którym przekonywał o ogromnej miłości do żony.

Dariusz Wieteska zdobył popularność dzięki serialowi telewizji publicznej "Na sygnale". Później jego kariera poszybowała w górę za sprawą ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w której brał udział. Dał się poznać jako bardzo uprzejma i otwarta osoba. Teraz o aktorze znów rozpisują się media. Wszystko za sprawą jego perypetii rodzinnych.

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Dariusz Wieteska rozstał się z żoną

Tygodnik "Dobry Tydzień" donosi, że aktor rozstał się z żoną Urszulą Zawadzką-Wieteską. 

Kiedy latem zeszłego roku zapytaliśmy ją, czy wszystko jest w porządku, odesłała nas z tym pytaniem do Dariusza Wieteski. Ale aktor zbył nas milczeniem. Jak się dowiedzieliśmy, w tym czasie aktorka złożyła niestety pozew rozwodowy w Sądzie Okręgowym w Warszawie - możemy przeczytać w gazecie.

"Twoje Imperium" podaje natomiast, że zakończenie procesu rozwodowego to na razie pieśń przyszłości.

Orzeczenie nieprędko zapadnie, bo jeszcze nie wyznaczono terminu pierwszej rozprawy" - twierdzi informator gazety.

Dariusz Wieteska poznał Urszulę Zawadzką 15 lat temu w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych aktor opowiadał o ukochanej.

Urszula ma mnóstwo zainteresowań i pasji, jest serdeczną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Jestem z niej bardzo dumny! Taka żona to skarb. Jest najważniejszą kobietą mojego życia.

Poprosiliśmy Dariusza Wieteskę o skomentowanie tych doniesień. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.