Monika Mrozowska podsumowuje rozstania z partnerami. "Zrezygnowałam na korzyść dzieci"

Monika Mrozowska samodzielnie wychowuje czwórkę dzieci, z których ojcami nie tworzy obecnie relacji. Aktorka opowiedziała o macierzyństwie w podcaście Kamila Balei "Tato, no weź!" dla Radia Złote Przeboje.

Monika Mrozowska jest samodzielną mamą czwórki dzieci. Media w ostatnich latach co kilkanaście miesięcy obiegały informacje najpierw o nowych związkach aktorki, potem o ciąży, a w końcu o rozstaniu Mrozowskiej z partnerem. W rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście "Tato, no weź!" dla Radia Złote Przeboje opowiedziała, jak wyglądają jej obecne relacje z byłymi.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska chwali się formą po czterech ciążach

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Monika Mrozowska podsumowuje rozstania z partnerami

Życie prywatne Moniki Mrozowskiej jest pełne zakrętów. Jako jedna z bardzo niewielu polskich gwiazd ma za sobą nie tylko kilka związków, ale i wychowuje czworo dzieci. W rozmowie z Kamilem Baleją nie mogło zabraknąć tego wątku. Aktorka szczerze opowiedziała, jakie ma obecnie relacje z byłymi i dlaczego w ogóle dochodziło do rozstań z ojcami jej dzieci:

Na korzyść dzieci zrezygnowałam z posiadania partnera. Śmieję się oczywiście. Jestem pogodzona, bardzo się też cieszę. Dwóch z trzech moich partnerów ułożyło sobie życie, co również bardzo korzystanie na mnie wpływa, bo jak są zajęci innymi osobami, to są mniej zajęci mną, a to generuje mniej konfliktów.
Nie chcę, żeby mój przykład był dla kogokolwiek inspiracją. To nie jest inspiracja, to pokazanie, że warto w tym wszystkim zawalczyć o siebie i zapytać siebie, czego ja potrzebuję, i czy przez mój pryzmat nie będzie lepiej dzieciom. Mam głębokie przeczucie, że moje dzieci wiedzą, że można upaść, podnieść się, znowu upaść i podnieść się. Nasza droga przez życie nie musi być usłana różami - stwierdziła.
 

Monika MrozowskaMrozowska nagrała wideo z żoną... byłego męża. "Ciągle próbujemy się dogadać"

A jak to jest być matką z czterema pociechami w domu, kiedy często już z jednym bywa... ciężko?

Ja też nie wyrabiam na zakrętach. Nie utrzymuję takiej wersji mojego macierzyństwa, że wszystko się układa, jest zaplanowane, jest cudownie i brakuje jednorożców biegających w tle.

Całą rozmowę Joanny Racewicz z Kamilem Baleją w podcaście "Tato, no weź!" dla Radia Złote Przeboje możecie odsłuchać na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts oraz na kanale YouTube Radia Złote Przeboje), a także na stronie /tatonowez > > >

Więcej o: