Wpadka aktora na żywo w TVN24. Wparował jego syn. "Andrzej Chyra jest najgorszy na świecie!"

Andrzej Chyra ten poranek zapamięta na długo. Podczas "Wstajesz i wiesz" w TVN24 aktor udzielił wywiadu na żywo, który został zakłócony przez jego syna. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania.

Andrzej Chyra to ceniony polski aktor i reżyser, którego niedługo będziemy mogli zobaczyć w serialu na platformie Netflix "Dziewczyna i kosmonauta". W obsadzie jest między innymi Magdalena Cielecka. W porannym programie na żywo prowadzonym przez Roberta Kantereita w TVN24 aktor opowiedział z kolei o tegorocznej akcji WOŚP-u. Można wylicytować bowiem wspólny rejs z aktorem. Podczas wywiadu niespodziewanie uwagę skradł drugi plan.

Zobacz wideo Owsiak przypomina, jak TVP wspierała WOŚP

Marta Kielczyk, Finał WOŚP"Wiadomości" TVP wspomniały o WOŚP. Wystarczyło im 13 sekund

Andrzej Chyra nie spodziewał się takiego wyznania. Syn aktora przejął wywiad

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny rok współpracuje z Andrzejem Chyrą. Przykładowo w 2021 roku aktor zgłosił się do sprzątania mieszkania zwycięzcy. Ta aukcja finalnie wyniosła 42 700 złotych. W tegorocznej edycji Andrzej Chyra postawił na nieco inne rozwiązanie. Jak głosi aukcja na Allegro:

Przedmiotem aukcji jest REJS statkiem po Wiśle, szlakami Marka Piwowskiego lub Zatoce Puckiej w towarzystwie aktora Andrzeja Chyry. Aukcja możliwa do zrealizowania na przełomie maja i czerwca 2023 roku.

Ten aukcję Andrzej szerzej opisał we "Wstajesz i wiesz" u Roberta Kantereita. Niespodziewanie syn aktora zjawił się na ekranie i zaczął machać do kamery zza pleców ojca. Andrzej przeprosił prowadzącego za niezapowiedzianego gościa. Końcówka wywiadu była legendarna. Wyproszony z pomieszczenia syn krzyknął następująco:

Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie!

Ten incydent aktor nazwał "rodzinnym nieporozumieniem". Oglądaliście poniedziałkowe wydanie porannego programu TVN24?

Matylda Damięcka screenMatyla Damięcka podsumowała WOŚP grafikami. Wbiła szpilę politykom PiS-u

Zobacz również: Gwiazdy na 31. finale WOŚP. Przetakiewicz klasa, Chodakowska w bieli. "Lewa" w drugiej stylizacji jednego dnia

Więcej o: