Megan Fox w blond bobie i z grzywką. Zmiana o 180 stopni

Megan Fox zdążyła nas przyzwyczaić do ciemnobrązowych włosów. Nic więc dziwnego, że jej metamorfoza jest sporym zaskoczeniem. Na plus?

Megan Fox od lat ma ostry wizerunek. Aktorka nigdy nie kryła się z tym, że przeszła wiele zabiegów i operacji, aby cieszyć się z tego, jak teraz wygląda. Ostatnio zdecydowała się na mniej inwazyjną, ale z pewnością zauważalną zmianę. Megan Fox zmieniła kolor włosów oraz cięcie. Teraz jest blondynką, a zamiast ciemnych długich włosów ma boba z grzywką. 

Polecamy: Megan Fox zniszczyła kreację na czerwony dywan. Wycięła dziurę w kroku, żeby uprawiać seks. Fani zażenowani

Zobacz wideo "Kolejne 365 dni". Film pojawi się 19 sierpnia na Netfliksie

Megan Fox w blond bobie. W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliśmy

Megan Fox obserwuje na Instagramie blisko 21 milionów osób. To tam celebrytka wrzuca zdjęcia w odważnych stylizacjach i pokazuje się z partnerem Machine Gun Kellym. Wiele jej kontrowersyjnych wyborów jest głośno komentowanych w sieci. Ostatnio gwiazda zaskoczyła wszystkim faktem zmiany fryzury - a to wszystko na potrzeby roli w najnowszym filmie zatytułowanym "Subservience". Gra w nim u boku gwiazdy z "365 dni" Michela Morrone. 

Aktorka jest teraz blondynką i w relacjach na Instagramie pokazała się w krótkim blond bobie z grzywką. Trzeba przyznać, że zmiana jest oszałamiająca. Megan Fox przez lata zdążyła przyzwyczaić wszystkich do ciemnobrązowych włosów. 

Megan FoxMegan Fox Instagram / Megan Fox screen

Megan FoxMegan Fox Instagram / Megan Fox screen

Aktorka zdecydowała się na ciepły odcień blondu, który pięknie podkreślił jej brzoskwiniowy kolor skóry. Kto wie, może metamorfoza podyktowana rolą w nowym filmie na tyle jej przypadnie do gustu, ze zostanie na stałe przy tym kolorze. Dobrze jej w blondzie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.