Niania syna Meghan i Harry'ego ujawnia kulisy pracy u pary. Zaskoczyło ją zachowanie księcia

Meghan i Harry zatrudnili nianię do opieki nad synem Archiem. Lorren Khumalo w nowym wywiadzie opowiedziała o kulisach pracy u Sussexów oraz pierwszym spotkaniu z parą.

Meghan Markle i książę Harry potrzebowali pomocy przy opiece nad synem Archiem, gdy jeszcze zamieszkiwali w królewskiej posiadłości Frogmore Cottage. Niania chłopca pojawiła się nawet w dokumencie Netfliksa. Niedawno udzieliła wywiadu w programie "The Breakfast Club with Zenzele Ndebele", gdzie opowiedziała, jak przygotowywała się na rozmowę z parą. Zachowanie księcia Harry'ego zdecydowanie ją zaskoczyło.

Meghan Markle, książę Harry i Archie w AfryceArchie mógł zginąć, gdyby nie jedna osoba. Nie było przy nim Meghan i Harry'ego

Zobacz wideo Pierwsze publiczne wyjście Harry'ego od ogłoszenia odejścia z dworu

Niania syna Meghan i Harry'ego o kulisach pracy u pary

Lorren Khumalo pochodzi z Zimbabwe. Kiedy zadzwonił do niej przedstawiciel rodziny królewskiej, przebywała na wakacjach z rodziną. Przed spotkaniem z Sussexami bardzo się stresowała. Zastanawiała się, w co powinna się ubrać.

Zastanawiam się, jak wyglądają ich nianie, czy noszą obcasy? Ponieważ na przykład książę William ma nianię z Norland, która dostała brązowy mundurek, a przy moim kolorze skóry źle by wyglądał. Wiedziałam, że to nie przejdzie, to po prostu nie zadziała - mówiła.

W końcu zdecydowała się, że wybierze prosty i elegancki strój.

Pomyślałam, że założę coś ciemnego i ładne szpilki na niewysokim obcasie, aby wyglądać reprezentacyjnie jak na członka rodziny królewskiej. Muszę dać z siebie wszystko.

Lorren Khumalo była zestresowana i tak spieszyła się na spotkanie z Meghan i Harrym, że po drodze otrzymała mandat za przekroczenie prędkości. Na wstępie od razu pozytywnie zaskoczyło ją zachowanie księcia, który podszedł i ją przytulił. Był też ubrany bardzo luźno, w jeansy i T-shirt. Od razu poczuła się bardzo komfortowo.

Pomyślałam: Wow, co za dżentelmen, co za klejnot. Nie mogłam w to uwierzyć. (...) A kiedy weszłam i zobaczyłam Meghan, pomyślałam: Mój Boże, jaka piękna kobieta.

O niani Archiego pozytywnie wypowiedziała się także sama Meghan Markle w dokumencie Netfliksa.

Po prostu zaopiekowała się nie tylko Archiem, ale także nami wszystkimi, a zwłaszcza mną.

Julia WieniawaWieniawa zaskakuje nowym wizerunkiem. Porównuje się do mamy i... sekretarki

Lorren Khumalo podkreśliła także, że książęca para była bardzo zaangażowana w opiekę nad synem.

Więcej o: