Georgina Rodriguez skrytykowana za wygląd przez byłą Ronaldo. Mocne porównanie

Georgina Rodriguez znalazła się na świeczniku odkąd wyszło na jaw, że tworzy związek z Cristiano Ronaldo. Na jej temat wypowiadają się media, gwiazdy, a także była partnerka piłkarza. O co poszło?

Georgina Rodriguez jest podziwiana w show-biznesie za sposób bycia i urodę, której wiele kobiet może jej pozazdrościć. Partnerka Ronaldo nigdy otwarcie nie wypowiadała się na temat zabiegów medycyny estetycznej. Ten obszar z kolei poruszyła za nią Nereida Gallardo, która w 2008 randkowała ze znanym piłkarzem. 

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina RodriguezDziennikarka podeszła do Georginy Rodriguez. Wyszło niezręcznie

Georgina Rodriguez chce być jak Kim Kardashian? Była Ronaldo skrytykowała jej wygląd 

Do grona byłych sympatii piłkarza zaliczamy między innymi znaną modelkę Irinę Shayk, ale o Nereidzie mało kto słyszał. Być może dlatego postanowiła dać o sobie znać. Gallardo to 39-letnia właścicielka salonu kosmetycznego w Hiszpanii, która trzy dni temu postanowiła skomentować wygląd Georginy na Instagramie:

Georgina Rodriguez coraz bardziej podobna do Kim Kardashian. Co myślicie?
 

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

To zbyt oczywiste, ona coraz bardziej przypomina Kim. (...) Ona jest fanką Kim, naturalnie.
Też tak pomyślałam! Nawet fryzury mają takie same.

Znaleźli się też tacy, którzy bronili obecnej partnerki Ronaldo:

Nie sądzę, ona nie kopiuje Kardashian. Georgina jest naprawdę piękna, a jej uroda się wyróżnia. Właściwie jest o wiele piękniejsza niż Kardashian z makijażem czy bez. Jej piękno jest naturalne.

Nereida Gallardo po zakończeniu relacji z Cristiano wyszła za mąż za hiszpańskiego przedsiębiorcę. W mediach wielokrotnie krytykowała byłego partnera, między innymi wytknęła mu brak inteligencji. Wspomniała ponadto, że jej mąż jest lepszy od piłkarza w sprawach łóżkowych. Co sądzicie o jej postawie?

 

Georgina Rodriguez pomyliła boisko z luksusową imprezą. Nie kierowała się skromnościąStrój Georginy Rodriguez oburzył Saudyjczyków. "To miejsce publiczne"

Więcej o: