Piotr Stramowski mówi o relacjach z Katarzyną Warnke. Obok była jego partnerka

Piotr Stramowski na premierze filmu "Pokusa" zadebiutował w towarzystwie nowej partnerki. W rozmowie z Plejadą ujawnił, jakie relacje łączą go z byłą partnerką, Katarzyną Warnke.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w październiku 2022 roku poinformowali o rozstaniu w oficjalnym oświadczeniu. Małżeństwo wychowuje trzyletnią córkę Helenę i poprosili oni o uszanowanie prywatności właśnie ze względu na dziecko. Aktor pierwszy raz pojawił się w towarzystwie nowej partnerki Natalii na premierze filmu "Pokusa". To tam również powiedział, jakie relacje łączą go z Katarzyną Warnke.

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Warnke o córce: wychowuje się w dziwnej rodzince

Piotr Stramowski o relacjach z Katarzyną Warnke

Katarzyna Warnke wcześniej gościła w programie "Dzień dobry TVN", gdzie powiedziała, że jej były partner układa sobie życie u boku nowej kobiety. Zaapelowała także, aby nie traktować rozwodu tylko jako nieszczęście.

Po tym, jak oświadczyliśmy, że się rozchodzimy, mam wrażenie, że jestem postrzegana jako ofiara tej sytuacji. Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo patrzymy już na rozwód jak na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka - mówiła.

Piotr Stramowski w rozmowie z Plejadą przyznał, że nie dziwi go zainteresowanie mediów rozstaniem z żoną, bo w końcu są osobami medialnymi, a ich związek był publiczny. 

Uważam, że jest normalne, bo byliśmy związkiem publicznym i osobami publicznymi. Związek nasz był publiczny, więc zainteresowanie jest, także nie dziwi mnie to.

Potwierdził, że z Katarzyną Warnke pozostaje w dobrych relacjach.

Tak, mamy bardzo ciepłe relacje z Kasią.

Przemek KossakowskiPrzemek Kossakowski o powodach odejścia z TVN. Tak szczery jeszcze nie był

Wygląda na to, że mimo rozwodu, będą umieć się dogadać ze względu na dobro córki.

Więcej o: