Piotr Stramowski nie ukrywa już ukochanej! Zabrał ją na premierę. "To jej pierwsze wyjście ze mną"

Piotr Stramowski nie ukrywa już nowego związku. Zabrał blondwłosą Natalię na premierę filmu "Pokusa" Marii Sadowskiej. Razem pozowali do zdjęć.

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska zadebiutowali jako para podczas oficjalnego wyjścia. Do tej pory aktora i "neuromentorkę" bardzo rzadko widywaliśmy razem w prywatnych sytuacjach, np. w czasie konsumpcji kebabów. Znajomość weszła ewidentnie na nowy poziom, bowiem Natalia zadebiutowała właśnie na ściance u boku Piotra podczas premiery filmu "Pokusa".

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

"Pokusa". Piotr Stramowski zabrał partnerkę na premierę

Piotr Stramowski musiał być obecny na premierze najnowszej produkcji Marii Sadowskiej, bowiem w "Pokusie" gra jedną z głównych ról. Nie przyszedł na pokaz sam. Towarzyszyła mu blondwłosa Natalia, z którą aktor związał się na krótko po rozstaniu z żoną Katarzyną Warnke.

Para dzieli teraz opiekę najpewniej nie tylko nad córką Stramowskiego i Warnke, ale również nad synem Natalii. O patchworkowej rodzinie mówiła niedawno była żona aktora:

W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka - mówiła Warnke w "Dzień dobry TVN".

Formalny rozwód Warnke i Stramowskiego wciąż jeszcze nie nastąpił. Niewykluczone, że dopiero z początkiem 2024 roku para przestanie być małżeństwem. W październiku 2022 ogłosili rozpad związku, zaś miesiąc później paparazzi przyłapali aktora na wyjściu z nową partnerką.

Tymczasem Piotr Stramowski w rozmowie z Jastrząb Post tak powiedział o pierwszym wspólnym wyjściu z Natalią:

To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem, albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił - wyznał.

Po premierze razem wybrali się do jednej z popularnych restauracji, serwujących hamburgery.

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska po premierze poszli na hamburgeryPiotr Stramowski i Natalia Krakowska po premierze poszli na hamburgery Fot. Natalia Krakowska / Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.