Filip Chajzer będzie prowadzącym w popularnym show TVN-u? "Wypadł na razie najlepiej"

W mediach krążą wieści, jakoby Filip Chajzer miał szykować się do objęcia roli prezentera w popularnym programie w stacji TVN. Jest ponoć idealnym kandydatem na to stanowisko. Zrezygnuje z "Dzień dobry TVN" na rzecz nowej posady?

Filip Chajzer jest ostatnio na świeczniku mediów. Głośne rozstanie z Małgorzatą Walczak i wyprowadzka z ich wspólnego domu mocno odbiły się na jego wizerunku. Powodem rozpadu związku miała być inna kobieta, z którą ponoć spotykał się od dłuższego czasu. Niedawno pojawiły się jednak plotki o rozstaniu z 13 lat młodszą Julią, ale sam zainteresowany osobiście je zdementował. Tym razem w sieci zaczęła krążyć informacja, jakby prezenter "Dzień dobry TVN" miał dostać pracę w znanym talent show. Jest coś na rzeczy?

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

Filip Chajzer miałby objąć posadę prowadzącego w programie "Mam talent". To on zastąpi Michała Kempę?

Uwielbianymi prowadzącymi programu "Mam talent" przez lata byli: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Po tym, jak polityk ustąpił z roli gospodarza show, w jego miejsce wskoczył stand-uper Michał Kempa. Widzowie dobrze go przyjęli, ale komik po dwóch edycjach zrezygnował z prowadzenia programu. Aktualnie poszukiwany jest nowy prowadzący. Jak podaje Fakt.pl, producenci formatu widzą w tej roli Filipa. Mimo że oficjalne castingi na prezentera hitu TVN mają ruszyć niebawem, Chajzer ma być w tym momencie najlepszym kandydatem.

Rozmowy trwają, a Filip wypadł na razie najlepiej. Poza tym jest lubiany i na pewno przyciągnie się dzięki niemu przed telewizory nową widownię - zdradził informator TVN w rozmowie z Faktem.

Widzowie mogą zadawać sobie pytanie, czy gdyby Filip Chajzer poświęcił się pracy w talent show, kontynuowałby swoje obowiązki w "Dzień dobry TVN"?. Być może udałoby mu się połączyć obie posady, tak jak w tym momencie robi to Marcin Prokop. Czas pokaże.

Dlaczego Michał Kempa zrezygnował z prowadzenia "Mam talent"? Tak się tłumaczył

Stand-uper w rozmowie z portalem Natemat.pl zdradził, że nie widzi przyszłości w dalszym prowadzeniu programu "Mam Talent". Kempa zasugerował, że dzięki udziałowi w show chciał przede wszystkim zarobić, a rola prezentera niewiele wniosła do jego życia. Wyznał, że teraz chce postawić wyłącznie na siebie.

Chcę odrzucić te rzeczy, które służą wypełnianiu mojego portfela i niespecjalnie wnoszą coś do mojego życia. Takie, w których nie gram na siebie, tylko na jakiś program, instytucję czy telewizję. Chcę pójść w kierunku niezależności, robienia dobrze sobie, a nie innym dookoła. Zamierzam wyczyścić głowę. (...) Wybieram wolność! - podkreślił w wywiadzie.

Uważacie, że Filip Chajzer sprawdziłby się w "Mam Talent" współprowadząc program z Marcinem Prokopem?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: