Joanna Krochmalska wyznała, że Liroy jest alimenciarzem. Teraz mówi, jak dzieci zareagowały na medialną aferę

Joanna Krochmalska po raz kolejny zabrała głos w kwestii relacji z Piotrem "Liroyem" Marcem. Była żona rapera wyznała też, jak na medialną aferę zareagowały wspólne dzieci pary.

Joanna Krochmalska ostatnio zszokowała opinię publiczną udzielając wywiadu dla "Wysokich Obcasów". Była żona Liroya twierdziła, że raper i polityk jest alimenciarzem i zostawił ją z dziećmi w bardzo problematycznej sytuacji. Nic dziwnego, że po tych słowach w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Dodatkowo Liroy, niegdyś poseł na Sejm, wielokrotnie krytykował mężczyzn uchylających się od obowiązku alimentacyjnego. Teraz Joanna Krochmalska wyjawiła, jak w tej sytuacji odnajdują się ich wspólne dzieci.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Piotr Liroy-Marzec i Joanna KrochmalskaByła żona Liroya: Muszę walczyć o alimenty. On jako polityk krytykował alimenciarzy

Joanna Krochmalska o Liroyu: Nie utrudniam mu kontaktów z dziećmi

Po głośnym wywiadzie Krochamalskiej Liroy wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył słowom byłej partnerki. Afera jednak się na tym nie zakończyła, bo teraz była żona rapera znów zabrała głos. W rozmowie z Pomponikiem powiedziała, że długo wstydziła się mówić wprost o swoim życiu prywatnym. 

Myślę, że to był bardzo długi proces. Na początku bardzo się tego wstydziłam, radziłam sobie sama. Natomiast w pewnym momencie zostałam skierowana na terapię do Fundacji Bezpieczny Dom i tam sobie uświadomiłam, że jestem ofiarą przemocy i przestałam się tego wstydzić. To nie jest dla mnie największy problem, bo ja jestem silną osobą. Natomiast zobaczyłam, że takich kobiet jak ja jest więcej, dlatego postanowiłam wystąpić w imieniu tych kobiet - stwierdziła.

Liroy, Joanna KrochmalskaLiroy, Joanna Krochmalska Fot. KAPiF

Reporter Pomponika spytał byłą żonę Liroy'a, jak w sytuacji medialnego konfliktu odnajdują się dzieci pary. Okazuje się, że mają dobry kontakt z ojcem. 

Nasze dzieci nie czują tej trudnej sytuacji, dlatego że mają bardzo dobry kontakt z tatą, kiedy tylko tata chce i ma czas, choć nieczęsto to jest, ale kiedy ma, to nie utrudniam mu kontaktu z dziećmi. Ma pełen dostęp do dzieci, kiedy tylko chce. Może się z nimi spotykać, może je brać na weekendy - dodała Joanna Krochmalska.

Przypomnijmy, że Piotr Liroy-Marzec i Joanna Krochmalska wzięli ślub w 2012 roku. Doczekali się trójki dzieci. Rozwód nastąpił w kwietniu 2022 roku. 

Więcej o: