26-latek spotyka się z 23-latką, która uwięziona jest w ciele dziecka. Mierzy niewiele ponad metr i waży 23 kilogramy

Związek 26-letniego blogera z Shuaną Rae wzbudza sporo kontrowersji. 23-letnia kobieta, ze względu na leczenie wdrożone przed laty, w pewnym momencie życia przestała rosnąć. Chociaż pod względem psychicznym jest dojrzałą osobą, to tkwi w ciele dziecka.

Shuana Rae jako sześciomiesięczne niemowlę zachorowała na bardzo poważną chorobę. U dziewczynki zdiagnozowano glejaka mózgu. Zastosowane leczenie uratowało jej życie, ale zahamowało wzrost i spowodowało problemy hormonalne. Obecnie 23-latka nadal wygląda jak dziecko. Shuana waży zaledwie 23 kilogramy i mierzy 116 centymetrów.

Zobacz wideo Jacek Rozenek nie wierzy już w miłość? "Pierwsze pięć lat małżeństwa to była bajka"

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

Związek 23-letniej Shuany i 26-letniego Dana budzi sporo kontrowersji. Kobieta jest uwięziona w ciele dziecka

Shuana Rae jest bohaterką serialu dokumentalnego o jej życiu. To za sprawą tej produkcji, o jej istnieniu dowiedział się brytyjski bloger, Dan Swygart. Mężczyzna za pośrednictwem internetu skontaktował się z Shuaną, a po kilku randkach oboje uznali, że chcą rozwijać znajomość. Niestety, ich związek nie spotyka się ze zrozumieniem. Zdaniem niektórych widzów, 23-latka nie zachowuje się jak dorosła kobieta, więc twierdzą, że Dan de facto jest w romantycznej relacji z dzieckiem.

Mężczyzna pojawił się w drugim sezonie serialu o Shuanie, już jako jej partner. Zabrał głos w sprawie ich związku i stanął w obronie dziewczyny. Według Dana, to że Rae jest uwięziona w ciele dziecka, nie czyni jej osobą niedojrzałą. Podkreślił z całą mocą, że jego ukochana jest dorosła.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że Shauna jest niesamowitą 23-letnią kobietą z niepełnosprawnością. Więc jak budujesz z nią związek, to ważne jest, aby uznać jej niepełnosprawność i spojrzeć ponad to. Gdy ktoś uważa, że ona nie może mieć prawdziwego związku, to ją dehumanizuje. Ona jest istotą ludzką. Zasługuje na to, aby mieć relacje z kimkolwiek chce - stwierdził.

Martyna Końca"ŚOPW". Afera z udziałem Martyny. Poszło o zdjęcie jej dziecka

Co sądzicie o związku Shuany i Dana?

Więcej o: