Uczestniczce programu Mai Sablewskiej zabrakło słów po metamorfozie. "Serce mi tak bije". Eksperci odjęli jej 12 lat

Maja Sablewska w programie "10 lat młodsza w 10 dni" odmieniła wizerunek wielu uczestniczek. Niektóre metamorfozy były spektakularne, inne spotkały się z krytyką widzów. Pani Monika zaniemówiła na swój widok.

Program "10 lat młodsza w 10 dni" emitowany jest na Polsat Cafe od jesieni 2022 roku i budzi wiele skrajnych emocji. Gospodynią została Maja Sablewska, była managerka gwiazd, m.in. Dody czy Edyty Górniak. Przebranżowiła się wiele lat temu i od tego czasu zajmuje modą i metamorfozami. Do show zgłaszają się kobiety pragnące zmienić swój wizerunek. Mogą liczyć na wsparcie specjalistów: fryzjera, wizażysty, stylisty, lekarza dr. Marcina Ambroziaka i samej prowadzącej. Uczestniczką jednego odcinka była 45-letnia pani Monika. Gdy zobaczyła nowe odbicie w lustrze, zaniemówiła. Również Mai Sablewskiej zabrakło słów.

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

Niesamowita przemiana w programie Mai Sablewskiej

45-letnia uczestniczka mieszka na wsi, gdzie pracuje i zajmuje się gospodarstwem. Kobieta przyszła do programu, ponieważ była niezadowolona z uśmiechu i zmarszczek. Ankietowani ocenili ją na 55 lat. 

Jak miałam młodsze dzieci, to więcej czasu spędzałam z nimi. Wiadomo, szkoła, praca, obowiązki domowe. W tej chwili moi synowie są już dorośli, więc mam trochę mniej tych obowiązków. Zaczęłam trochę bardziej patrzeć na siebie. Najbardziej nie lubię w sobie swojego uśmiechu, wyglądu, czyli tych zmarszczek, które mnie denerwują. Coraz częściej zaczyna mi to przeszkadzać i chciałabym to zmienić – wyznała Monika.

Pani Monika pod koniec odcinka zaprezentowała się w lekko jaśniejszych włosach z grzywką, podkreślającym urodę makijażu oraz bez widocznych zmarszczek. 45-latka miała na sobie długa, liliową suknię, odciętą pod biustem i wiązane szpilki w tym samym kolorze.

O wow. Serce mi tak bije, że mało nie wyskoczy. Cudownie, naprawdę pięknie - zachwycała się uczestniczka.

'10 lat młodsza w 10 dni' Maja Sablewska i uczestniczkaWidzowie miażdżą program Sablewskiej. "Kolejna beznadziejna metamorfoza"

Po metamorfozie kobieta została oceniona na 43 lata. Nawet Maja Sablewska nie mogła się napatrzeć na odmienioną panią Monikę.

Więcej o: