Syn Nowickiego skończył 19 lat, a Kukulskiej chce iść w jej ślady. Oni rzadko pokazują dorosłe dzieci

Choć wydaje się, że te gwiazdy dopiero co zostały rodzicami, ich dzieci ą już dorośli. Niektóre z nich same zdążyły założyć swoje rodziny.

Polskie gwiazdy mają bardzo różne podejście do pokazywania swoich dzieci w internecie. Niektóre bardzo chętnie dzielą się zdjęciami pociech, dokumentując w mediach społecznościowych niemal każdy moment życia. Inne bardzo chronią prywatność rodzin, a o ich dzieciach wiadomo stosunkowo niewiele. Jednak nawet tym osobom z pierwszych stron gazet, które na co dzień nie publikują rodzinnych kadrów, zdarza się raz na jakiś czas zamieścić zdjęcie syna albo córki. Oto mniej znane, dorosłe już dzieci polskich gwiazd.

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Piotr Nowicki

Łukasz Nowicki od 2003 do 2012 roku był mężem Haliny Mlynkovej. Para doczekała się syna o imieniu Piotr, który w styczniu tego roku obchodził 19. urodziny. Nowicki jest także ojcem dziewczynki o imieniu Józefina, która jest owocem związku dziennikarza z Olgą Paszkowską. Piotr Nowicki ma również przyrodniego brata Leona, który jest synem Mlynkovej i Marcina Kindli.

 

Aleksander Żak

Aneta Kręglicka już od 24 lat jest żoną reżysera Macieja Żaka. Małżonkowie unikają ścianek i publicznych wyjść, a o ich związku wiadomo stosunkowo niewiele. Modelka, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, bardzo rzadko dzieli się także zdjęciami w towarzystwie męża i ich syna. Kręglicka i Żak są rodzicami Aleksandra, który w tym roku skończy 23 lata.

 

Karolina Szaciłło

Monika Mrozowska w 2003 roku została żoną Macieja Szaciłły. Para rozstała się po dziesięciu latach, a w trakcie trwania małżeństwa doczekała się dwóch córek - 13-letniej dziś Jagody i 20-letniej Karoliny. Mrozowska z kolejnych związków ma jeszcze dwóch synów, a Jagoda i Karolina mają dwóch przyrodnich braci także ze strony taty.

Karolina SzaciłłoKarolina Szaciłło instagram.com/@monikakingamrozowska

Jeremi Małaszyński

Paweł Małaszyński w 2002 roku poślubił Joannę Chitruszko, która byłą jego licealną miłością. W 2004 roku para powitała na świecie syna Jeremiasza, któremu ojciec z okazji 18. urodzin, złożył na Instagramie wyjątkowe życzenia. Małaszyński i Chitruszko są także rodzicami dziesięć lat młodszej córki o imieniu Lea.

 

Franciszek Kurzajewski

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekali się dwóch synów. Młodszy, Julian, urodził się w 2006 roku, a starszy, Franciszek, w tym roku skończy 26 lat. Franciszek założył ją już własną rodzinę - jest mężem Włoszki Laury Vaccari, a pod koniec 2022 roku media obiegła informacja, że para spodziewa się pierwszego dziecka.

 

Paweł Junior i Mikołaj Delągowie

Paweł Deląg jest ojcem dwóch dorosłych synów. Starszy, który po ojcu otrzymał imię, przyszedł na świat w 1993 roku i jest owocem związku aktora z Katarzyną Gajdarską. Paweł Deląg ma także syna z nieformalnego związku - Mikołaj skończy w tym roku 22 lata. Paweł Delag Junior w ubiegłym roku wziął ślub i doczekał się córki.

 

Jan Dąbrówka

Natalia Kukulska już od niemal 30 lat jest związana z perkusistą Michałem Dąbrówką. Muzycy są rodzicami trójki pociech - sześcioletniej Laury, 17-letniej Anny i Jana, który w tym roku skończy 23 lata. Najstarsze dziecko Kukulskiej i Dąbrówki chce iść w ślady rodziców i wiąże przyszłość z muzyką. Jan Dąbrówka jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.