Piotr Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" ma uciążliwą pasję. Sąsiedzi nie chcą mieszkać obok niego

Piotr Kaszewiak znany jest z programu "Sprawa dla reportera", gdzie udziela nieodpłatnych porad prawnych uczestnikom. Mecenas ma pewną pasję, którą uprzykrza życie sąsiadom.

Piotr Kaszewiak zyskał popularność dzięki programowi Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera". Widzowie bardzo go polubili, a uczestnicy mogą liczyć na pomoc prawną mecenasa. Kaszewiak strzeże swojej prywatności i unika życia w blasku fleszy, jednak jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go już prawie 50 tysięcy internautów. Uwagę zwrócił zwłaszcza jeden ze wpisów prawnika, w którym składał nietypowe życzenia obserwatorom. Okazuje się, że trudno być sąsiadem Kaszewiaka.

Jacek KurskiJacek Kurski stracił fotel prezesa TVP. Lista jego wpadek jest długa

Zobacz wideo Anna Popek o zniknięciu z TVP

Piotr Kaszewiak ma nietypową pasję. "Żebyśmy nie zostali sąsiadami"

Piotr Kaszewiak ma wiele zainteresowań. Na jego Instagramie widzimy, że gra w kręgle czy podróżuje. Jego największą pasją jest jednak gra na gitarze elektrycznej. Przed świętami Bożego Narodzenia opublikował nagranie, na którym wykonuje piosenkę "Let It Snow" w rockowej wersji. Umiejętności mecenasa robią wrażenie, ale uwagę zwraca podpis pod filmikiem.

Wesołych i spokojnych świąt... i żebyśmy nie zostali sąsiadami - zażartował Kaszewiak.

W komentarzach odpowiadają mu internauci:

Tego się nie spodziewałem.
Ja w sumie zostałbym. Można przyjść z własną gitarą i wzmacniaczem.
Chciałabym mieć takiego sąsiada.
 

'Sprawa dla reportera'. Piotr Kaszewiak nie chce być celebrytą. Kim jest znany mecenas?Kaszewiaka znacie ze "Sprawy dla reportera". Jego partnerka też występuje w TVP

Piotr Kaszewiak na co dzień prowadzi własną kancelarię adwokacką z siedzibą w Łodzi. Prywatnie związany jest z Igą Paradą, adwokatką, która często gości w roli ekspertki w "Pytaniu na śniadanie". Zabiera głos w sprawach dotyczących m.in. nielegalnego wykorzystywania zdjęć w sieci czy radzenia sobie z długami w rodzinie.

Zobacz też: "Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki wprowadził wszystkich w konsternację. Po wyznaniu o alkoholu zapadła cisza

Więcej o: