"SE": Uczestnik "Kuchennych rewolucji" zabił córkę. Pracownik TVN nieoficjalnie komentuje

W sobotę 21 stycznia ojciec zabił dziesięcioletnią córkę. Jak podał "Super Express", mężczyzna jakiś czas temu wystąpił w telewizji, w programie "Kuchenne rewolucje". Pracownik TVN nieoficjalnie odniósł się do sprawy.

21 stycznia we wczesnych godzinach porannych na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu policja znalazła zwłoki dziesięcioletniej dziewczynki. Zginęła z rąk ojca, który po dokonaniu zabójstwa najpierw zadzwonił pod numer alarmowy i powiedział, co zrobił, a następnie popełnił samobójstwo. "Fakt" potwierdził, że mężczyzna z rodziną brał udział w jednym z odcinków "Kuchennych rewolucji", który jednak już został usunięty z Playera. Pracownik stacji nieoficjalnie komentuje. 

Zobacz wideo Kto z kim w oktagonie. Wymarzone freak fighty

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

"SE": Uczestnik "Kuchennych rewolucji" zabił córkę. Pracownik stacji nieoficjalnie komentuje

Według "Super Expressu", mężczyzna był uczestnikiem jednego z zeszłorocznych odcinków show Magdy Gessler - "Kuchennych rewolucji". Brał udział w programie razem z całą rodziną. Całość można było zobaczyć w serwisie wideo Player, jednak odcinek zniknął. Portal wirtualnemedia.pl skontaktował się z TVN. Stacja nieoficjalnie przyznała, że ze względów moralnych usunęła nagranie. 

To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni - powiedział anonimowo pracownik TVN.

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

Potrzebujesz pomocy? 

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222

Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111

Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Więcej o: