Blanka Lipińska była w związku z mężczyzną z problemem alkoholowym. "Uciekłam. Ja po prostu uciekłam"

Blanka Lipińska ma szczęście do poczytnych erotyków. Gorzej ze szczęściem w miłości. Celebrytka wyjawiła właśnie, że kiedyś była w związku z alkoholikiem. W pewnym momencie zdecydowała się na ucieczkę.

Blanka Lipińska zrobiła karierę jako autorka poczytnych erotyków, na podstawie których zostały nakręcone kasowe, choć wątpliwej jakości filmy. Podczas gdy kolejne części jej trylogii zdobywają nominacje do Złotych Malin, celebrytka postanowiła podzielić się wspomnieniami na temat jednego ze swoich byłych związków. Okazuje się, że była z mężczyzną z problemem alkoholowym. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska o problemach z ortografią na poziomie podstawówki

Blanka LipińskaBlanka Lipińska zapytana o Zatokę Sztuki. Odpowiedź? Wymowna

Blanka Lipińska wspomina związek z alkoholikiem: Jak nie pił, to był zajebistym kolesiem

W rozmowie z portalem Pomponik Blanka Lipińska wyjawiła, że bardzo kochała partnera, który miał problem z alkoholem. 

Jestem specjalistą od uzależnień. Zostałam hipnotyzerem, ponieważ byłam z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a był alkoholikiem i to takim ciężkim alkoholikiem. Życie z alkoholikiem to temat na długą rozmowę. Ustrzec się przed byciem współuzależnionym jest bardzo trudno - wyznała Blanka Lipińska w rozmowie z Pomponikiem.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Autorka erotyków przyznała, że rozstanie z uzależnionym partnerem było dla niej bardzo trudne. Ostatecznie jednak zdecydowała się na ucieczkę. 

Wydaje mi się, że mogłam być jedną nogą na tamtym brzegu. Aczkolwiek zorientowałam się w porę i uciekłam. Ja po prostu uciekłam. Bardzo to przeżyłam, bo naprawdę facet, jeśli chodzi w ogóle o to, jaki był, to był zajebistym kolesiem - jak nie pił! Bo jak pił, to dla odmiany był po prostu beznadziejny, a jemu się wydawało dokładnie odwrotnie. To było straszne, że gość jest tak zajebisty, a w ogóle w to nie wierzy - powiedziała Blanka Lipińska.

Celebrytka podkreśliła też, że nie mogła patrzeć na swojego partnera, który na kacu szedł do lodówki i z trzęsącymi rękami "łoił pół litra wódki z gwinta".

Blanka Lipińska i BaronLipińska rozpływa się nad nowym partnerem. Padło porównanie. Aj, biedny Baron

Przypomnijmy, że Blanka Lipińska była jak dotąd trzykrotnie zaręczona. 

Więcej o: