Sonia Bohosiewicz wzięła cichy rozwód, a teraz wypoczywa z byłym mężem. Co ich teraz łączy?

Sonia Bohosiewicz zrelacjonowała wakacje w górach. Okazuje się, że na stoku bawiła się z synami i byłym mężem. Opowiedziała też o relacji ze swoim ex.

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się zimowym wyjazdem z rodziną. Okazuje się, że towarzyszą jej nie tylko synowie, ale również były mąż. 

Zobacz wideo Jacek Rozenek o praniu brudów z byłą żoną. "Mamy się nienawidzić?"

Sonia Bohosiewicz o relacjach z byłym mężem

Sonia Bohosiewicz w 2008 roku wyszła za mąż za Pawła Majewskiego. Para doczekała się dwóch synów - w 2009 roku na świat przyszedł Teodor, a w 2012 roku Leonard. Aktorka nie specjalnie chwaliła się w mediach społecznościowym życiem prywatnym. Nie poinformowała też fanów o rozwodzie. Ten miał zostać sfinalizowany w czerwcu 2022 roku. Jednak informacja o tym, że aktorka "Wojny polsko-ruskiej" jest rozwódką, trafiła do mediów dopiero pół roku później. Bohosiewicz wówczas nie odnosiła się do tych rewelacji. Teraz wprost mówi o rozwodzie. Wszystko dlatego, że zamieściła nagranie z urlopu w górach.  Widać na nim, jak szusuje na nartach z synami oraz Majewskim. 

 

Na InsatStories urządziła też popularną zabawę Q&A (ang. questions and answers). Fani wprost zapytali ją, z kim spędza urlop. 

Była pani na nartach sama z synami?

Bohosiewicz nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi:

Nie, był też tata chłopaków, Paweł. Czyli cała czteroosobowa rodzina - napisała.

ZOBACZ TEŻ: Sonia Bohosiewicz zakochana w 15 lat młodszym komiku

Dodała też:

To, że nasza miłość się skończyła, nie zmienia tego, że jesteśmy rodzicami Teo i Leo i że ich kochamy, i że pomimo rozwodu jesteśmy nadal rodziną. Trochę inaczej, ale nadal razem.

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz Fot. Instagram/soniabohosiewicz

Jak widać można rozstać się w zgodzie bez publicznego prania brudów i do tego tworzyć nadal rodzinę. Inne gwiazdy powinny brać przykład z Bohosiewicz i Majewskiego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.