Anna Nowak-Ibisz straciła pracę. Jej program na stałe znika z anteny. "Plany były inne"

Anna Nowak-Ibisz potwierdziła smutne wieści. Program "Pani Gadżet" po 12 latach znika z anteny. Prezenterka zapewniła jednak, że już wkrótce zobaczymy ją w nowym projekcie.

Anna Nowak-Ibisz od lat jest związana z telewizją TVN. Przez 24 sezony była gospodynią programu "Pani Gadżet". W piątek 20 stycznia biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery wydało komunikat o zakończeniu realizacji programu byłej żony Krzysztofa Ibisza. Prezenterka nie zniknie jednak z anteny.

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Anna Nowak-Ibisz straciła pracę

Anna Nowak-Ibisz potwierdziła na Instagramie, że nowe odcinki "Pani Gadżet" nie powstaną. Gwiazda TVN Style zdradziła, że początkowo plany stacji były zupełnie inne.

Na kanale TVN Style nie zobaczycie nowych odcinków "Pani Gadżet" - potwierdzam, że plany były inne, ale się zmieniły. Zmienia się też pomysł na nowe zadania dla mnie jako dla prowadzącej. Zanim zatem telefony się rozdzwonią, potwierdzam jak Szymon Majewski - rozpoczęła wpis prezenterka.

Gospodyni popularnego programu wspominała też pracę na planie. Przyznała, że przez te wszystkie lata bardzo zżyła się z ekipą.

"Pani Gadżet" jest moją kreacją i moim drugim nazwiskiem i tak już zostanie! Tworzyłam dla was ten program przez ostatnich 12 lat! W tym czasie mój ukochany syn stał się dorastającym nastolatkiem i wychowankiem całej mojej ekipy. Zdjęcia do programu odbywały się w moim domu, idealny plan do wychowywania syna przy mamie! Jako ekipa jesteśmy jak rodzina i być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że na planie Pani Gadżet było zawsze rodzinnie - wspominała gwiazda TVN Style.

Anna Nowak-Ibisz zaznaczyła także, że zakończenie realizacji "Pani Gadżet" nie oznacza jej zniknięcia z anteny. Prezenterka zapowiedziała, że już niebawem ujawni, jaki program będzie wkrótce prowadzić.

 

Fani byli zawiedzeni wiadomością. W komentarzach pojawiło się jednak wiele ciepłych słów.

Będzie nam brakować "Pani Gadżet". Dziękujemy pani Aniu za te piękne 12 lat z nami.
Przykre, że telewizja rezygnuje z tak świetnego programu, luz i dowcip prowadzącej ma dobre moce i pozytywne wibracje.
Wielka szkoda. Wiem jednak, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Do zobaczenia - pisali internauci.

Roksana WęgielRoksana Węgiel chwali się młodszym bratem. Jego talent robi wrażenie

Jesteście ciekawi nowego programu Anny Nowak-Ibisz?

Więcej o: