Maffashion pokazała, co czyta. Wiele tytułów niepokoi. Chodzi o Fabijańskiego?

Maffashion podzieliła się z fanami listą książek, które ostatnio przeczytała. Kilka pozycji ma bardzo sugestywne tytuły. Czyżby odnosiły się do związku z Sebastianem Fabijańskim?

Maffashion ma za sobą przełomowy rok. Rozstanie z Sebastianem Fabijańskim, przeprowadzka i sprzedaż podwarszawskiej willi to wyzwania, z którymi blogerka musiała się zmierzyć w ciągu ostatnich miesięcy. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że celebrytka odnalazła szczęście. Od jakiegoś czasu Kuczyńska jest w nowym związku. Wiele radości przysparza jej także dwuletni syn. Okazuje się, że Maffashion znajduje też czas na czytanie. Ostatnio podzieliła się z fanami tytułami, które najbardziej jej pomogły.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Maffashion poleca książki. Kilka tytułów niepokoi

Maffashion jest jedną z najbardziej popularnych influencerek. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez niemal półtora miliona fanów. Ostatnio blogerka zamieściła wpis z ważnymi dla niej książkami. Na liście dominowały poradniki i publikacje z dziedziny rozwoju osobistego. Julia Kuczyńska na InstaStories zaznaczyła, że niektóre tytuły, które wymieniła, pomogły przetrwać jej ciężki okres. Kilka pozycji może sugerować, że Maff najtrudniej było się uporać z traumą po zakończeniu związku. Wśród lektur proponowanych przez celebrytkę znajdziemy bowiem: "Emocjonalne wampiry", "Rozbroić narcyza", "Toksyczną miłość", "Kobiety, które kochają za bardzo", "Toksycznego partnera" i "Jak nie dać sobą manipulować".

Na waszą prośbę… łapcie kilka pozycji. Możecie też śmiało wpisywać w komentarzach własne top propozycje. Inni skorzystają, a i ja chętnie przeczytam coś, co rekomendujecie. XOXO ściskam! - czytamy w poście.
 

W komentarzach fani dziękowali Maffashion za świetne polecenia. Zamieszczali też propozycje książek, które zmieniły ich życie.

Dorota Szelągowska i Katarzyna GrocholaSzelągowska pokazała zdjęcie z mamą. To ujęcie to hit. "Dopiero teraz to widzę"

Myślicie, że sugestywne tytuły odnoszą się do Sebastiana Fabijańskiego?

Więcej o: