Izabela Kuna płakała na pierwszym ślubie. "Ludzie myśleli, że ze szczęścia". Czuła, jak to się skończy

Izabela Kuna wychodziła za mąż dwukrotnie. Pierwszy ślub jednak nie był dla niej do końca radosnym dniem. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" zdradziła, co było tego powodem.

Izabela Kuna jest cenioną polską aktorką, znaną z takich produkcji, jak "Lejdis" czy "Pod Mocnym Aniołem". Aktorka jest żoną Marka Modzelewskiego, z którym ma syna Stanisława. Jej pierwszym mężem był Dariusz Kurzelewski. Doczekali się córki Nadii. W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" Kuna ujawniła, że w dniu pierwszego ślubu, wiedziała, że robi błąd.

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Zobacz wideo Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze

Izabela Kuna płakała, gdy wychodziła za pierwszego męża. Wiedziała, że im nie wyjdzie

Izabela Kuna niedawno pojawiła się na okładce "Wysokich Obcasów", do której pozowała topless. Oprócz odważnej sesji zdjęciowej w tygodniku pojawił się szczery wywiad z aktorką. Ujawniła w nim, że biorąc pierwszy ślub, była pełna wątpliwości. Uświadomiła sobie, że nie widzi przyszłości u boku Dariusza Kurzelewskiego.

Wysilałam się i za nic nie widziałam nas razem. Aż się popłakałam. Ludzie myśleli, że ze szczęścia. A ja nie mogłam sobie wyobrazić nas jako starych ludzi. No i się sprawdziło - powiedziała.

Po rozwodzie Izabela Kuna związała się z lekarzem Markiem Modzelewskim. Przy nim ma zupełnie inne odczucia.

Z Markiem myślę często o tym, jak będziemy wyglądać za 20 lat, serio. To mnie wzrusza. Chciałabym go wtedy ciągle lubić - dodała.

Aktorka wyznała też, że nie lubi za bardzo otwierać się na temat małżeństwa. Zauważyła, że wiele par, które pozuje wspólnie na okładkach magazynów, rozstaje się.

Trochę się obawiam takiego chwalenia i opowieści o szczęśliwym związku. Potem może być wstyd, gdy się wszystko rozpadnie. Para pojawia się razem na okładce magazynu, a później trzeba tę okładkę drzeć na pół - mówi.

Iga ŚwiątekIga Świątek jest singielką? Odpowiedziała. Nie tylko na korcie jest mistrzynią

Izabela Kuna jednak od czasu do czasu dzieli się wspólnymi zdjęciami z mężem na Instagramie, czy pojawia się z nim na ściankach. W dniu jego 50. urodzin opublikowała nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ich prywatne chwile.

 

Więcej zdjęć Izabeli Kuny z mężem znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: