Anita Werner na premierze. Obcisła sukienka i jasne buty to świetne połączenie. Towarzyszył jej ukochany

Anita Werner pojawiła się z partnerem - Michałem Kołodziejczykiem na premierze filmowej "Niebezpiecznych Dżentelmenów". Para wyglądała razem bardzo elegancko. Widać, że między nimi jest silna więź.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pojawili się razem na premierze filmowej "Niebezpiecznych Dżentelmenów". Para nieczęsto gości razem na ściankach, więc ich pojawienie się na czerwonym dywanie było sporo gratką. Anita Werner wybrała elegancką dopasowaną sukienkę, w której wyglądała bardzo dobrze. Michał Kołodziejczyk postawił na bardziej klasyczną stylizację. 

Polecamy: Anita Werner na zdjęciu z ukochanym. Nogi do nieba! "Szczęściarz z tego pani partnera"

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Anita Werner wybrała nietypową sukienkę. Kroku dotrzymywał jej Michał Kołodziejczyk

Anita Werner zaskoczyła nas wyborem sukienki na premierę filmową. Mimo że wyglądała dobrze, to mamy jednak wątpliwości co do materiału, na jaki się zdecydowała. W końcu nie oszukujmy się, dzianina nie jest najbardziej eleganckim wyrobem włókienniczym na świecie. Zdecydowanie lepiej wyglądałaby sukienka z jedwabiu i sztywniejszej bawełny. Na plus jednak zasługuje piękny krój sukienki dziennikarki oraz głęboki kolor granatu, wydobywający z jej urody cały blask. Dobrze, że Anita Werner postawiła na delikatny, bardzo naturalny makijaż

Anita Werner, Michał KołodziejczykAnita Werner, Michał Kołodziejczyk KAPiF.pl / KAPIF.pl

Michał Kołodziejczyk został przy bezpiecznej klasyce. Ciemnogranatowy garnitur zawsze się sprawdzi na czerwonym dywanie. Do tego brązowe, klasyczne buty. Jedynym, bardziej "szalonym" akcentem była kolorowa poszetka. To jednak za mało, żeby powiedzieć o jego stylizacji, że jest inspirująca. 

A wy, co myślicie o stylizacji tej pary? 

Więcej zdjęć najodważniejszych stylizacji gwiazd z premiery filmowej znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.