Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę. Zrzuciła 30 kilogramów i zmieniła fryzurę

Rozstanie Katarzyny Niezgody z Tomaszem Kammelem w 2015 roku było szeroko komentowane. Okazało się zapalnikiem do sporych zmian i spektakularnej metamorfozy kobiety. Nowy image widać na każdej płaszczyźnie, a sukcesy i szczęście są wręcz wypisane na twarzy bizneswoman.

Katarzyna Niezgoda zaistniała w blasku fleszy dzięki długoletniemu związkowi z Tomaszem Kammelem. Para rozstała się jednak w 2015 roku. Bizneswoman od tamtej pory zmieniła się nie do poznania - schudła 30 kg i postawiła na nową fryzurę.

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Spektakularna metamorfoza Katarzyny Niezgody

Spoglądając na dawne zdjęcia ze ścianek, można dostrzec, jak ogromną zmianę i metamorfozę przeszła Katarzyna Niezgoda. Nie chodzi tylko o utratę 30 kg czy zmianę fryzury. Od byłej partnerki Kammela bije dobra energia, uśmiech i ciepło. Niegdyś ciemnowłosa, dziś postawiła na świetlisty blond, który doskonale pasuje do jej aparycji. Styl bizneswoman niewiele się zmienił - bazuje na klasycznych stylizacjach i elegancji. Niezgoda nie ukrywała jednak, że przez lata zmagała się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Zdaniem na ten temat udzieliła w wywiadzie z magazynem "Viva!":

Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera - wyznała.

Nowe image Katarzyny Niezgody - metamorfoza nie do poznania

Warto wspomnieć także o życiu zawodowym Niezgody. Przez lata piastowała wiele stanowisk kierowniczych - była członkinią zarządu Nestlé Polska oraz BPH i Pekao, a także odpowiadała za markę Deni Cler Milano. Od niemal ośmiu lat pracuje w firmie Tower Executive Search, gdzie zajmuje się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska - zarówno do korporacji, jak i prywatnych firm.

Prywatnie kobieta jest w szczęśliwym związku z aktorem i muzykiem disco polo Pawłem Markiewiczem. Para dużo podróżuje i chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Na niemal każdym z nich widać szczęście i wzajemne uczucie.

 
 
 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.