"Hotel Paradise". Byli uczestnicy potwierdzili związek. Fani wątpią w uczucie i szczerość relacji

Chociaż szósta edycja "Hotelu Paradise" jest już za nami, ostatnio byli uczestnicy ogłosili, że są razem. Mowa tu o Natalii i Grzegorzu, którzy w programie nie pałali do siebie gorącym uczuciem. Chociaż grono fanów odebrało to pozytywnie, znalazło się sporo opinii, które podważają szczerość relacji.

W połowie listopada został wyemitowany finał szóstej edycji "Hotelu Paradise". Program jest jednym z najchętniej oglądanych reality show emitowanych w polskiej telewizji. Fani przez kilkanaście odcinków mogą śledzić losy par. Natalia i Grzegorz, ku zdziwieniu internautów ostatnio ogłosili, że są parą.

Klaudia El DursiEl Dursi odniosła się do rzekomego zwolnienia z TVN. Co z "Hotel Paradise"?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

"Hotel Paradise". Nowa para po szóstej edycji

Finał szóstej edycji "Hotelu Paradise" już dawno za nami. Na podium znalazły się wówczas dwie pary - Monika i Mikołaj (zwycięzcy) oraz Magda i Grzegorz, którzy tuż po zakończeniu programu rozstali się w nieciekawej atmosferze. Reality show było zalążkiem wielu związków, jednak jak wiadomo, żaden nie przetrwał próby czasu. 

Sporym zaskoczeniem było zatem ogłoszenie przez Natalię i Grzegorza, że postanowili spróbować sił w związku. Dla fanów była to spora niespodzianka, ponieważ w programie nie połączyło ich nic poza zwykłą znajomością. Zaczęło się od publikacji nowej piosenki Grzegorza, w którym Natalia wystąpiła. Wówczas celebrytka ogłosiła, że spotyka się z 24-latkiem.

Pod postem, gdzie Natalia podzieliła się swoimi miłosnymi wyznaniami, możemy przeczytać: 

Po dłuższych rozmowach również stwierdziliśmy, że nie będziemy dalej ukrywać naszej relacji. Jak widzieliście na wideo, zachodziło pomiędzy nami do różnych czułości, ponieważ jesteśmy razem. Życzcie misiaczki nam szczęścia - pochwaliła się Natalia na Instagramie.

'Hotel Paradise'. Grzegorz Głuszcz"Hotel Paradise". Grzegorz pokazał ukochaną. Widzowie show doskonale ją znają

Fani nie kryli zdziwienia. Pod postem Natalii znalazło się sporo gratulacji i słów podziwu, jednak nie zabrakło także komentarzy, które podważają szczerość związku i uczuć uczestników programu. Obserwatorzy mają także wiele zarzutów do samego show, które, jak twierdzą, jest bajką dla naiwnych. W komentarzach czytamy:

Jeju przynajmniej jedna para, która stworzy prawdziwą relację po tej edycji. Powodzenia!
A ja myślałam z Grześ jest z Hanią, bo ciągle razem na Insta ich widziałam.
Myślę, że to jest grą do osiągnięcia celu, a nie uczuciem - niezłe show dla naiwnych. Może kupią.
Szybko się tobą pocieszył, bo jeszcze nie tak wcale dawno wielce "zraniony" i nie miał oporów się chwalić jak z Magdą jest w hotelu w Wawie.

A wy co myślicie o związku Natalii i Grzegorza? Pasują do siebie?

 
 
Więcej o: