Wi¶niewski zna dalsze losy Skrzyneckiej i G±sowskiego w Polsacie? Wygadał się, w jakiej roli ich widzi

Michał Wi¶niewski w niedawnym wywiadzie opowiedział o swoich przewidywaniach dotycz±cych przyszło¶ci Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra G±sowskiego. Plotki dotarły też do niego.

Michał Wiśniewski już wielokrotnie udowodnił, że jego informacje na temat zmian w Polsacie często się sprawdzają. Już kiedyś wokalista zdradził, że jurorów w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie tylko trzech. Teraz Michał Wiśniewski snuje wizje przyszłości zawodowej Katarzyny SkrzyneckiejPiotra Gąsowskiego. Jego przewidywania po raz kolejny mogą się sprawdzić?

Polecamy: "Twoja twarz brzmi znajomo". Syn Gąsowskiego miał zapewnioną posadę. Uniósł się honorem

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Piotr Gąsowski, Maciej DowborGąsowski narzeka na znajomych po odejściu z "TTBZ". Sugeruje brak odwagi

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w formacie Polsatu. Michał Wiśniewski wróży z fusów

Wokalista zespołu Ich Troje był blisko związany ze stacją Polsat, gdzie został zorganizowany jego jubileusz działalności muzycznej. Oprócz tego brał także udział w kilku edycjach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie siedział na fotelu jurorskim. Ostatnio do mediów trafiła informacja o jego zwolnieniu z muzycznego show. Teraz wokalista w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o tym, gdzie mogliby się pojawić jego znajomi z pracy - Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Jego przewidywania są bardzo ciekawe.

Kasia gra tak dużo, że na pewno sobie poradzi. Nie wiem, ile zarabiała za odcinek… To jest na pewno przeorganizowanie swego planu, ale to nie koniec świata… Telewizja znów wypuszcza telewizję śniadaniową z nowymi osobami… Czy Kasia i "Gąs" będą jedną z par prowadzących poranne pasmo w Polsacie, tego mi nie wiadomo, ale to bardzo dobry pomysł. Na pewno by się doskonale sprawdzili w takich rolach. Oboje są świetnymi konferansjerami. Zdziwiłbym się, gdyby dostali w tym angaż, ale wszystko jest możliwe - podsumował.

Co myślicie o słowach Michała Wiśniewskiego? Czy jego przewidywania się sprawdzą? Warto dodać, że według "Super Expressu" w kularach krążą plotki o tym, że Edward Miszczak chce zostawić lubiany przez widzów duet w stacji. 

Więcej o: