Wygląda na 20 lat. Mężczyźni rezygnują z randek, kiedy poznają jej prawdziwy wiek

Princess April od lat boryka się z problemami w zbudowaniu stałej relacji. Mężczyźni odrzucają ją ze względu na wiek.

Princess April jest azjatycką influencerką, która zdobyła popularność dzięki filmikom o jej doświadczeniach z mężczyznami. Jest młodo wyglądającą kobietą, przez co nie może narzekać na brak zainteresowania. Mimo to ciężko jej zbudować stałą relację.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Rówieśnicy w polityce i show-biznesieTrzaskowski ma urodziny. Jest w wieku Dudy. Komorowski ma tyle lat, co Ridge

Mężczyźni rezygnują z randkowania, kiedy dowiadują się, ile ma lat 

Princess April chętnie dzieli się z fanami szczegółami życia codziennego oraz przemyśleniami na różnego rodzaju tematy. Od jakiegoś czasu porusza między innymi kwestię ageizmu, czyli dyskryminacji ze względu na wiek. Mężczyźni chętnie umawiają się z nią na randki do momentu, kiedy wyznaje im, ile tak naprawdę ma lat.

Podobam im się do momentu, gdy mówię, ile mam lat - opowiada Princess April o doświadczeniach z mężczyznami.

Wyznanie Princess April bardzo zaciekawiło internautów, którzy uważają, że influencerka wygląda na zaledwie 20 lat. Jeszcze w ubiegłym roku zdradziła, że urodziła się w 1977 roku, co oznacza, że dziś ma 45 lat. Jej stary profil zniknął z mediów, jednak fani wówczas zgodnie stwierdzili, że jeszcze nie trafiła na prawdziwego mężczyznę, który dostrzegłby jej piękną osobowość.

To nie mężczyźni, tylko chłopcy. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobry charakter.
To, co się liczy, to wnętrze - czytamy w komentarzach pod jednym z nagrań.
 

Wygląda na to, że w ciągu ostatnich miesięcy wiele się nie zmieniło, jeśli chodzi o życie miłosne. Na koncie Princess April do tej pory nie zagościł żaden mężczyzna. Influencerka skupiła się na udzielaniu porad randkowych, a oprócz tego została króliczkiem Playboya i założyła profil na OnlyFans.

Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kendra WilkinsonHolly Madison, najsłynniejszy króliczek "Playboya" o horrorze w willi Hefnera

Więcej o: