"Rolnik szuka żony". Marta Manowska na zdjęciu ze szpitala. Apeluje o pomoc

Marta Manowska opublikowała zdjęcie ze szpitala. Prowadząca "Rolnik szuka żony" poprosiła o pomoc prosto z onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Marta Manowska angażuje się nie tylko w prowadzenie programów TVP, ale również liczne akcje charytatywne. Gospodyni "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" wykorzystuje swoją popularność do pomocy potrzebującym. Od 2017 roku jest zaangażowana w akcje pomocowe na rzecz Fundacji Herosi. W 13. edycji Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" magazynu "Twój Styl" Marta Manowska została odznaczona nagroda specjalną. Gwiazda niedawno opublikowała zdjęcie ze szpitala, gdzie zaapelowała o pomoc.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

'Rolnik szuka żony'. Klaudia zabrała Valentyna do świątyni"Rolnik szuka żony". Klaudia zapytana o operację plastyczną nosa. Zaskoczeni?

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska na zdjęciu ze szpitala. Apeluje o pomoc

Marta Manowska poprosiła obserwatorów o pomoc prosto z oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Prezenterka TVP przejęła się losem 17-letniego Oliwiera. We wpisie na Instagramie przedstawiła pokrótce jego historię i plany chłopaka na przyszłość.

Taki jeden mi się na oddziale przypałętał i nie chce się odczepić. Lubię go za to, że jest ambitny. Uwielbiam za to, jak jest pozytywny. Kocham jego czarny humor i rozmowy z nim. Wokół obudowało się na oddziale wspaniałe grono, już chyba mogę tak powiedzieć, przyjaciół. Ostatnio od Mikołaja, przez gwiazdkę i styczeń spędzamy ze sobą całkiem sporo czasu. Oliwier chce zostać lekarzem, być herosem. Ma też inne plany, których nie zdradzę, bo jak to się mówi, nie będę spojlerować.
 

Pod koniec wpisu udostępniła zbiórkę i zaapelowała do fanów o wsparcie.

Rzućcie okiem na zbiórkę. Możemy mu pomóc szybko się pozbierać. Ma ku temu wszystko - siłę, zawziętość i upór, przyjaciół. Wspaniałą rodzinę. Do dzieła! Oliwier, ty wiesz - napisała Marta Manowska.

Edward Miszczak, Katarzyna WajdaTajne spotkanie Miszczaka i ekipy "TTBZ". Wiadomo, kto wystąpi w programie

Na stronie zbiórki czytamy, że w listopadzie ubiegłego roku lekarze zdiagnozowali u Oliwiera nowotwór złośliwy - mięsak z rodziny Ewinga, guz okolicy X międzyżebrza po lewej stronie.

Więcej o: