Krupińska w "Azja Express". Lewandowska pieje z zachwytu. Prezenterka sprowadziła ją na ziemię

Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie z programu "Azja Express". W komentarzach posypały się komplementy. Jeden napisała Anna Lewandowska. Zobaczcie, jak prezenterka zareagowała na słowa koleżanki.

Już niebawem pojawi się kolejny sezon programu "Azja Express". Zmagania uczestników i uczestniczek będą się toczyć na terenie trzech państw: Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. W rolę prowadzącej ponownie wcieli się Daria Ładocha, a do walki o główną nagrodę stanie osiem par. Na antenie między innymi zobaczymy Paulinę Krupińską. Fani entuzjastycznie przyjęli wiadomość o występie prezenterki w show. Zachwycona jest także Anna Lewandowska

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Zobacz wideo Paulina Krupińska chciała się wyprowadzić do Nowej Zelandii? Sebastian Karpiel-Bułecka dał jej jedną radę

Paulina Krupińska w "Azja Express". Lewandowska pieje z zachwytu: Piękna sis  

16 stycznia Paulina Krupińska oficjalnie pochwaliła się, że wzięła udział w programie "Azja Express". 

Kochani, oficjalnie mogę wam zdradzić, że już od marca zabierzemy was do Azji. Wraz z moją przyjaciółką Izabelą Połeć przeżyłyśmy przygodę życia. Mam nadzieję, że będziecie nam kibicować. Jedynej żeńskiej parze w nowej edycji - napisała Krupińska.

Fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą Krupińską na antenie. 

Coś czuję, że to będzie moja ulubiona para.
Dajcie czadu. Trzymam kciuki.

Prezenterka może także liczyć na wsparcie wielu osób ze świata show-biznesu. Wiadomo, że kibicuje jej Joanna Koroniewska. Ewa Wachowicz również trzyma kciuki za Krupińską i jej przyjaciółkę.

Komentarz Ewy WachowiczKomentarz Ewy Wachowicz Instagram/@pkrupinska

Komentarz Joanny KoroniewskiejKomentarz Joanny Koroniewskiej Instagram/@pkrupinska

Krupińska do wpisu, gdzie pochwaliła się udziałem w "Azja Express", dodała zdjęcie, na którym pozuje w sportowym stroju i starannie wykonanym makijażu. Kadr bardzo spodobał się Annie Lewandowskiej. Panie przyjaźnią się od lat i w mediach społecznościowych nie szczędzą sobie miłych słów. Nie inaczej było tym razem. 

Piękna sis - napisała Lewandowska.

Przyjaciółka natychmiast zareagowała na ten komentarz i zdradziła, że zdjęcie zostało wykonane na samym początku show, gdy jeszcze mogła pozwolić sobie na wykonanie makijażu. 

To był początek, jak jeszcze miałam makijaż.

Anna Lewandowska, Paulina KrupińskaAnna Lewandowska, Paulina Krupińska Instagram/@pkrupinska

 

Jesteśmy ciekawi, jak Paulina Krupińska i Izabela Połeć poradzą sobie w programie. TUTAJ możecie zobaczyć, kto jeszcze wystąpi w show.

Roksana WęgielPartner Węgiel pokazał, jak odstrzeliła się na 18. urodziny. Jak księżniczka

Więcej o: