Książę Harry zwrócił się do bliskich: Liczę na przeprosiny

Książę Harry nie odpuszcza rodzinie królewskiej. W nowym wywiadzie powiedział, że winni są przeprosiny jego żonie.

10 stycznia do sprzedaży trafiła autobiografia księcia Harry’ego. W ramach promocji książki młodszy syn króla Karola III chętnie udziela wywiadów, w których nie tylko opowiada o zapisanych w "Spare" wspomnieniach, ale również ponownie rozlicza członków swojej rodziny. Tak szybko nie zapomni im, że źle potraktowali jego żonę. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry apeluje do rodziny: Liczę na waszą odpowiedzialność i przeprosiny dla mojej żony

W rozmowie z The Telegraph książę Harry wprost powiedział, czego oczekuje od swojej rodziny. Uważa, że powinni z nim się skontaktować oraz przeprosić Meghan Markle. 

Chciałbym, żebyście spotkali się ze mną. Zamiast mówić, że mam urojenia i paranoję, usiądźmy i porozmawiajmy. Liczę na waszą odpowiedzialność i przeprosiny dla mojej żony. Wiecie, co zrobiliście, a ja wiem, dlaczego to zrobiliście. Zostaliście przyłapani, więc po prostu przyznajcie się, a wtedy wszyscy będziemy mogli ruszyć dalej - powiedział. 

Książę Harry wyda drugą książkę? To bardzo możliwe

Okazuje się, że książę Harry jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. 38-letni arystokrata ma w zanadrzu kolejne 400 stron wyznań.

Pierwszy szkic był inny. Miał 800 stron, a ostatecznie pozostało 400 stron. To mogły być dwie książki, tak to ujmę. Najtrudniejsze było odrzucenie niektórych fragmentów - powiedział w rozmowie z The Telegraph.

W tym samym wywiadzie dodał, że bał się pokazać światu owe trudne fragmenty. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat. A jeżeli jeszcze nie wiecie, co znalazło się w obecnej wersji "Spare", to koniecznie zajrzyjcie do poniższego artykułu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA