Zofia Zborowska przeżyła chwilę grozy tuż po narodzinach córki. "To jest trauma"

Zofia Zborowska po urodzeniu dziecka była pewna obaw. Miała sporo powodów do niepokoju. O wszystkim, co przeszła chwilę po porodzie, opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Zofia Zborowska kilka lat temu wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną. Para doczekała się córki, która otrzymała imię Nadzieja. Rodzice aktywnie działają w mediach społecznościowych, ale dbają o prywatność dziewczynki i starają się nie pokazywać jej twarzy. Aktorka zalicza się do grona celebrytek, które nie boją się poruszać problemów związanych z macierzyństwem. W jednym z wywiadów wyznała, z czym musiała się mierzyć zaraz po porodzie.  

Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Zofia ZborowskaZofia Zborowska pochwaliła się zdjęciem w maseczce. Później poszła na galę

Zofia Zborowska po narodzinach córki przeżyła trudne chwile 

Zofia Zborowska przebieg ciąży, porodu, a następnie pierwszych dni z dzieckiem relacjonowała na Instagramie. W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post otwarcie stwierdziła, że bycie rodzicem przewartościowuje dotychczas prowadzone życie. 

Bycie rodzicami przewartościowuje wszystko. Myślę, że nasze początki rodzicielstwa zmieniają absolutnie wszystko - powiedziała.

Następnie podzieliła się wstrząsającą historią, jaka spotkała jej rodzinę tuż po narodzinach dziecka. U Nadziei chwilę po urodzeniu zdiagnozowano wrodzone zapalenie płuc, przez co dziewczynka niemal natychmiast została zabrana z rąk matki na specjalistyczne leczenie. Natomiast Zofia Zborowska pozostała sama pełna obaw i w totalnym szoku. 

Jak okazuje się, że zabierają ci dziecko po 20 minutach, nie wiadomo dlaczego, nie masz tych dwóch godzin z dzieckiem, tylko masz 20 minut i jeszcze do tego jesteś po porodzie, w totalnym szoku, to jest to pewnego rodzaju trauma, a to było tylko zwykłe zapalenie płuc. Wrodzone zapalenie płuc, które się po prostu zdarza - zdradziła.

Wiktor Zborowski, Zofia ZborowskaZborowska pokazała stare zdjęcia. WIktor z ciemnym wąsem zupełnie inaczej!

W dalszej części rozmowy z portalem Zofia Zborowska szczerze wyznała, że nie może sobie nawet wyobrazić bólu, z jakim muszą zmagać się rodzice przewlekle chorych dzieci

Nie wyobrażam sobie, co muszą czuć rodzice takich dzieci, którzy zmagają się z tym dzień w dzień i noc w noc - wyznała.

Zofia Zborowska w mediach społecznościowych często angażuje się i porusza różnorodne tematy społeczne. Aktualnie prowadzi zbiórkę na rzecz chemii dla dzieci. 

Więcej o: