Chrissy Teigen urodziła "tęczowe dziecko". John Legend podzielił się nowiną podczas koncertu

John Legend i Chrissy Teigen mają ogromny powód do radości. Para właśnie powitała na świecie trzecie dziecko. Muzyk nie krył emocji.

John Legend i Chrissy Teigen niemal dziesięć lat tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw amerykańskiego show-biznesu. Para chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego, a w ich mediach społecznościowych nie brakuje rodzinnych kadrów. Teraz oficjalnie mogli się podzielić radosną nowiną. Właśnie powitali na świecie trzecie dziecko.

Zobacz wideo Chrissy Teigen pokazała ciążowy brzuszek

John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie "tęczowe dziecko"

Jak donosi "People" John Legend podczas prywatnego koncertu podzielił się z fanami wspaniałą nowiną. Mimo że prawie całą noc spędził w szpitalu, przez co nie mógł spać, czuł się pełen pozytywnej energii i był niezwykle podekscytowany. Chwilę później wyznał, że Chrissy Teigen urodziła w miniony piątek. Na ten moment nie jest znana płeć dziecka. Sami rodzice nie opublikowali też jeszcze pierwszych zdjęć z pociechą. 

Cóż za błogosławiony dzień! - krzyknął John Legend w stronę widowni.

Chrissy Teigen i John Legend oficjalnie są rodzicami trójki dzieci. Do tej pory wychowywali wspólnie Laurę, która ma sześć lat, oraz czteroletniego Milesa.

Myślicie, że dumni rodzice niebawem podzielą się pierwszymi zdjęciami z pociechą?

Przypominamy, że jeszcze dwa lata temu John Legend i Chrissy Teigen przeżywali prawdziwą tragedię. Ciąża modelki była zagrożona i niestety nie udało się uratować ich wyczekiwanego syna. Poroniła w 20. tygodniu i do dziś nie zapomina o Jacku, bo tak nazwali dziecko. W jednym z wywiadów wyznała, że zabierają jego prochy na rodzinne wyjazdy.

Zobacz też: Chrissy Teigen przeszła operację przeszczepu brwi. Skąd lekarz wziął włosy? Efekt zaskakujący!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.