Fani komentują "zrobioną pupę" Ewel0ny. Ona idzie w zaparte. "Jest naturalna"

Ewelina Kubiak to jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu "Warsaw Shore". Celebrytka słynie także z ciągłego majstrowania przy swojej urodzie. Fani zwrócili teraz uwagę na jej rzekomo "zrobione" pośladki. Ewel0na zapewnia, że są naturalne.

Ewelina Kubiak jest zaliczana do grona najpopularniejszych w sieci, byłych uczestniczek kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". Celebrytka pojawiła się w pierwszej edycji show MTV, która była emitowana w 2013 roku, a także w kilku kolejnych odsłonach. Później zasłynęła także walką z Moniką "Esmeraldą" Godlewską na Fame MMA. Jednak to metamorfozy celebrytki, z niewątpliwym udziałem dobrodziejstw medycyny estetycznej, budzą największe emocje wśród internautów. Ci właśnie skomentowali pośladki Ewel0ny twierdząc, że też są "zrobione". Nie pozostawiła tego bez komentarza.

Zobacz wideo Stifler ocenił mięśnie naszej prowadzącej. "Nie ma tragedii jak na dziewczynę" [Lista Plotka]

Fan dywaguje na temat "zrobionej" pupy Ewel0ny. Celebrytka zapewnia, że jest naturalna

Ewel0na jest aktywna na Instagramie. Jej profil śledzi obecnie prawie 600 tysięcy użytkowników. Ostatnio celebrytka dodała zdjęcie w obcisłej, czarnej sukni ze sporym wycięciem. Jeden z komentujących docenił jej figurę.

Super pupa - napisał fan pod zdjęciem Eweliny Kubiak na Instagramie.

Inny komentujący zasugerował jednak, że pośladek celebrytki też dotknął skalpel chirurga. Napisał, że są "zrobione". Te słowa sprowokowały uczestniczkę "Warsaw Shore" do komentarza. 

No niestety, muszę rozczarować, bo naturalna - odpowiedziała Ewel0na.

Ewel0naEwel0na Fot. Instagram.com/ewel0na

Wydaje się, że słowa celebrytki niezbyt przekonały  jej obserwatorów. My też pewni nie jesteśmy, a po tylu latach podglądania show-biznesu w żadne diety "zmieniające rysy twarzy" nie wierzymy. Przy okazji, przyjrzeliśmy się zdjęciom Eweliny Kubiak z 2014 roku. Zmiany są ogromne. 

Ewelina Kubiak, Paweł CattaneoEwelina Kubiak, Paweł Cattaneo Fot. Tomasz Zukowski/EN

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.