Król Karol III pokazał się publicznie po premierze "Spare". Przejął się? Wszystko widać na jego twarzy

Król Karol III ma za sobą pierwszą oficjalną wizytę od czasu premiery biografii księcia Harry'ego. Plotki o ich nieszczególnie dobrej relacji raczej nie kłamią, bo brytyjski monarcha zdaje się nie bardzo przejmować poczynaniami syna.

Książę Harry nie ustaje w próbach zszargania imienia rodziny królewskiej. Zdaniem wielu niestety przy okazji szkodzi także sobie. Zapowiadana od miesięcy biografia syna króla Karola III zawiera bowiem bardzo dokładne szczegóły jego inicjacji seksualnej ze starszą kobietą czy opis odmrożeń penisa, których się nabawił. W wywiadach promujących "Spare" książę Harry przekazał także, że jego relacje z ojcem i bratem nie układają się najlepiej i chciałby je naprawić, jednak to oni nie są do tego skorzy.

Zobacz wideo Karol III wstąpił na tron

Król Karol III z uśmiechem wypełnia obowiązki. Raczej nie myślał o młodszym synu

Pierwsze publiczne wystąpienie króla Karola III odbyło się 12 stycznia, dwa dni od premiery "Spare". Syn królowej Elżbiety II udał się z wizytą do Szkocji, gdzie gościł w ośrodku Aboyne and Mid Deeside Community Shed. Brytyjski monarcha rozmawiał z pracującymi na miejscu założycielami grup wsparcia dla osób w trudnej sytuacji i zwiedzał nowo powstałe na miejscu obiekty.

Król Karol III był ubrany w tradycyjny szkocki kilt i z uśmiechem na twarzy witał się z pracownikami. Z radością wpisał się też do księgi pamiątkowej i uroczyście odsłonił wykonaną przez lokalnych artystów drewnianą tablicę stworzoną w celu uczczenia królewskiej wizyty.

Monarcha był chyba w znakomitym humorze, bo - jak widać na zdjęciach - uśmiech niemal nie schodził z jego twarzy. Trudno byłoby odgadnąć, że przeżywa obecnie dość poważne problemy rodzinne w związku z publikacją "Spare". Król Karol III albo zupełnie nie przejął się rewelacjami upublicznionymi przez młodszego syna, albo aż tak dobrze jest w stanie robić dobrą minę do złej gry.

król Karol III podczas oficjalnej wizytykról Karol III podczas oficjalnej wizyty Agencja Gazeta

król Karol III podczas oficjalnej wizytykról Karol III podczas oficjalnej wizyty Agencja Gazeta

Więcej zdjęć z pierwszego publicznego wystąpienia króla Karola III od czasu publikacji "Spare" znajdziecie w galerii na górze strony.

Tego samego dnia publicznie pokazali się także książę William i księżna Kate. Brat księcia Harry'ego i jego żona również bardzo szeroko uśmiechali się do reporterów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.