"Sanatorium miłości". Zdzisław odnalazł miłość w show! Zdradził za dużo?

Zdzisław Wojtaś z "Sanatorium miłości" przyznał w najnowszym wywiadzie, że widzów czeka niesamowita niespodzianka. Zdradził, jak można się domyślić, która uczestniczka została jego partnerką.

Za nami pierwsze odcinki piątej edycja programu TVP "Sanatorium miłości". Widzowie już zdążyli się przekonać, że uczestnicy nowego sezonu mają barwne życiorysy. Adam niedawno opowiadał o tym, jakiej wysokości otrzymuje emeryturę i na co mu (nie) starcza. Darek zaś zdobył się na odwagę i wyznał, że... poszukuje dobrej kochanki. Zbigniew Wojtaś z kolei udzielił wywiadu dla portalu Interii - Świat Seriali, w którym oznajmił wprost, że jest zakochany.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

"Sanatorium miłości". Zdzisław odnalazł miłość w show

Zbiginiew przekonuje, że sytuacja, jaka wydarzyła się w programie między nim a tajemniczą drugą kobietą, jest wyjątkowa. Mężczyzna twierdzi, że spotkał bratnią duszę.

Tego nie mogę zdradzić, bo sytuacja jest naprawdę wyjątkowa i nikt nie wymyśliłby takiego scenariusza. Szybko wyjaśni się, o co chodzi. Proszę tylko o chwilę cierpliwości. Zapraszam do oglądania "Sanatorium miłości". Mogę powiedzieć, że spotkałem kogoś takiego. Bratnią duszę.

Uczestnik nie chciał zdradzić wiele więcej, ale zdecydował się uchylić rąbek tajemnicy. Wyznał, że po wnikliwej analizie zdjęć uczestników, można się domyślić, o kogo chodzi.

Uchylę maleńki rąbek tajemnicy. Tropem do rozwiązania tej fantastycznej zagadki są fotografie uczestników. Uważnie im się przyglądając, można znaleźć właściwą odpowiedź.

Zbigniew zdradził także, że dzięki udziałowi w programie jest obecnie bardzo szczęśliwy.

To, co przeżyłem, czego doświadczyłem, co stamtąd wyniosłem, przerosło moje spodziewanie się. Jestem szczęśliwy. Odrodziłem się na nowo.

Macie pomysły z kim mógł związać się Zbigniew?