Kate i William pierwszy raz publicznie od premiery książki Harry'ego. Przykleili uśmiechy. A później? Sami zobaczcie

Książę William i księżna Kate pierwszy raz pojawili się publicznie po premierze książki "Spare" księcia Harry'ego. Wyglądali na zadowolonych, ale jedno ze zdjęć mogło zdradzić ich prawdziwy humor tego dnia.

Książę Williamksiężna Kate mają teraz z pewnością nie najłatwiejszy czas po tym, jak książę Harry wydał autobiografię "Spare", w której opowiedział o wszystkich, nawet najdziwniejszych i najintymniejszych szczegółach ze swojego życia. Do tej pory nikt z rodziny królewskiej nie skomentował wywodów młodszego brata księcia Williama, ale odbyła się pierwsza publiczna wizyta przyszłego króla i jego żony od czasu wydania książki. 12 stycznia 2023 roku pojawili się w Liverpoolu na spotkaniu z przedstawicielami służby zdrowia. Ich miny mówiły wszystko.

Polecamy: Książę William wyszedł z ukrycia po premierze książki Harry'ego. Bardzo wymowne zdjęcie

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Książę William i księżna Kate z uśmiechami "przyklejonymi" do twarzy. Gdy światła fotoreporterów przygasły, mieli już inne miny

Książę Williamksiężna Kate przybyli do Liverpoolu na otwarcie nowego Szpitala Uniwersyteckiego Royal Liverpool. Gdy pojawili się na miejscu, wygłosili piękne przemówienie, w którym podziękowali pracownikom za dbanie i ochronę zdrowia Brytyjczyków.

Zobacz też: Książę William wyszedł z ukrycia po premierze książki Harry'ego. Bardzo wymowne zdjęcie

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Agencja Gazeta

Królewska para wyglądała podczas oficjalnego wydarzenia bardzo elegancko, a z ich twarzy nie schodził uśmiech, dopóki nie znaleźli się w środku, gdzie już było mniej świateł fotoreporterów czyhających na każdy ich ruch. Wtedy można było zauważyć u nich wymalowany smutek na twarzy.

Książę William, księżna KateKsiążę William, księżna Kate Agencja Gazeta

Myślicie, że książę William i księżna Kate bardzo przeżywają premierę książki księcia Harry'ego? W końcu ujawnił tam sporo informacji na temat ich relacji. 

Więcej o: