Kiedy miała 17 lat, wygrała milion funtów. Żałuje, że dostała te pieniądze. Jej życie zmieniło się w koszmar

Jane Park w 2013 roku wzięła udział w loterii Euromillions. Los się do niej uśmiechnął i wygrała milion funtów, czyli około niemal pięć milionów złotych. Jej życie zamieniło się w koszmar.

Jane Park w 2013 roku stała się milionerką. I to jedną z najmłodszych w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna wzięła udział w loterii, dzięki której wygrała milion funtów. Biorąc pod uwagę ówczesny kurs funta, kwota ta w przeliczeniu na złotówki wynosiła około 4,8 miliona złotych.

Chorwaccy 'Milionerzy'Zmiana stawki w "Milionerach". Można wygrać więcej niż milion

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

17-latka wydawała się wtedy najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Jej euforia szybko jednak zniknęła.

Pamiętam słowa mojej babci, która stwierdziła, że wygranie takiej kwoty jest jak podarowanie dziecku odbezpieczonej broni - wyznała w jednym z wywiadów.
 

Słowa babci stały się prawdą

Jane po latach uważa, że słowa babci były bardzo prawdziwe. Dziewczyna żyła jak królowa. Kupiła trzy luksusowe posiadłości, otaczała się markami premium, nie oszczędzała na podróżach czy zakupach. Jednak pieniądze nie dały jej tego, czego naprawdę szukała - prawdziwej miłości. Milionerka była tak zdesperowana, że postanowiła zatrudnić towarzysza życia. Zaoferowała 60 tysięcy funtów rocznie temu, kto będzie spędzał z nią czas. To nie pomogło. Kobieta nie tylko nie znalazła prawdziwej miłości, lecz także doświadczyła wielu przykrych przeżyć.

Kolejne zmiany

Jane Park szukała szczęścia tam, gdzie tylko mogła je kupić. Zaczęła eksperymentować z wyglądem i przepadła. Nie potrafiła zaakceptować siebie i decydowała się na kolejne operacje plastyczne. Niestety, sytuacja zmieniła się tylko na gorsze. Milionerka nie tylko wciąż nie akceptowała siebie, lecz także jedna z operacji postawiła ją w bardzo groźnej sytuacji. Przypłaciła ją niemal życiem. Zabieg powiększenia pośladków w Turcji tylko pozornie przebiegł bez zarzutów. 27-latka po powrocie do domu gorzej się poczuła. Okazało się, że ma sepsę. Spędziła miesiąc w szpitalu.

Spędziłam miesiąc w szpitalu i prawie umarłam - przyznała Park.

Co dziś słychać u młodej milionerki?

Jane gościła niedawno u doktora Phila McGrawa. Otworzyła się w jego programie. Opowiedziała o hejcie, z którym spotyka się na co dzień. Dostawała nawet wiadomości z groźbami śmierci. Cały czas jest pod opieką specjalistów, którzy próbują przywrócić jej wiarę w siebie.

Na co dzień zarabia przez stronę OnlyFans. Publikuje tam zdjęcia, które można pobrać za opłatą. Brytyjskie media donoszą, że w 2022 roku na tej właśnie działalności zarobiła kolejny milion funtów.

Więcej o: