Lisa Marie Presley podczas Złotych Globów udzielała wywiadu. Nie mogła ustać. Poprosiła o wsparcie

Lisa Marie Presley kilkanaście godzin przed śmiercią wzięła udział w ceremonii rozdania Złotych Globów. Już wtedy było widać, że nie czuje się dobrze. Córka Elvisa potrzebowała wsparcia, by utrzymać równowagę.

Lisa Marie Presley zaledwie kilkanaście godzin przed śmiercią pojawiła się na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania Złotych Globów w towarzystwie mamy, Priscilli Presley. Kobiety prezentowały się niemal identycznie. To była niezwykła noc dla rodziny Elvisa Presleya. Austin Butler otrzymał Złoty Glob za wcielenie się w postać króla rock'n rolla i podczas przemówienia zwrócił się także do żony i córki muzyka. Lisa Marie Presley ostatnio rzadko pokazywała się publicznie, więc tym bardziej jej obecność na gali wzbudzała zainteresowanie. Na nagraniach z wydarzenia wyraźnie widać, że nie jest w najlepszej kondycji. Zmarła w wyniku zatrzymania akcji serca, mając zaledwie 54 lata.

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

Złote Globy 2023. Austin Butler ze Złotym Globem dla najlepszego aktora w dramacie (za występ w filmie 'Elvis')Złote Globy. Butler przemówił, fani zażenowani: To robi się już niesmaczne

Lisa Marie Presley jeszcze kilkanaście godzin przed śmiercią udzielała wywiadów na Gali Złotych Globów. Już wtedy nie czuła się najlepiej

Lisa Marie Presley jeszcze przed rozpoczęciem ceremonii rozdania Złotych Globów udzieliła kilku wywiadów na temat filmu "Elvis", gdzie w rolę jej ojca wcielił się Austin Butler. Zupełnie inaczej patrzy się na te nagrania, wiedząc, że kilkanaście godzin później zmarła. W materiale wyraźnie widać, że córka Presleya nie jest w najlepszej kondycji, ale bardzo stara się czynnie uczestniczyć w wydarzeniu. Podczas wywiadu z jednym z dziennikarzy kobieta nie była w stanie utrzymać równowagi i prosiła stojącego obok partnera o to, by mogła oprzeć się na jego ramieniu. 

Dzisiejsza noc będzie niezwykła dla Elvisa. Czy mieliście okazję poznać się z Austinem lepiej? - zapytał dziennikarz.
Tak. Chwycę cię za ramię (zwróciła się do partnera). Mieliśmy okazję poznać się bliżej i go uwielbiam - odpowiedziała.
Kiedy zobaczyłaś go po raz pierwszy, co pomyślałaś?
Masz na myśli film? - zapytała skołowana.
Tak, co pomyślałaś, jak zobaczyłaś go w roli? - podkreślił dziennikarz. 
Jego występ był niesamowity. Potrzebowałam aż pięciu dni, żeby dojść do siebie. To było tak autentyczne - wyznała.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Także podczas spaceru po czerwonym dywanie w towarzystwie Austina Butlera miała kłopoty z poruszaniem i prosiła o wsparcie.

Austin Butler kilkadziesiąt minut później otrzymał Złoty Glob za rolę Elvisa. Podczas przemówienia zwrócił się do Lisy Marie Presley i jej mamy Priscilli. Aktor zbliżył się do rodziny Elvisa podczas realizacji filmu. Kobiety wysłuchały jego słów z widowni i nie kryły wzruszenia.

Rodzino Presleyów, dziękuję wam za otwarcie dla mnie waszych serc, za wasze wspomnienia, wasz dom. Lisa Marie i Priscilla, zawsze będę was kochał - powiedział wzruszony.

W komentarzach pod nagraniem fani zwrócili uwagę, że Lisa Marie Presley była w fatalnej kondycji psychicznej od śmierci syna. Wnuk Elvisa Presleya, 27-letni Benjamin Keough, w 2022 roku popełnił samobójstwo. Mężczyzna przez lata zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Ostatni post na Instagramie Lisy Marie Presley to esej, który napisała na temat żałoby, która nigdy nie mija.

Nic, powtarzam, nic nie jest w stanie uśmierzyć tego bólu - napisała w eseju opublikowanym na Instagramie.

W sekcji komentarzy pod wywiadem ze Złotych Globów zwrócono uwagę, że to jej pierwsze publiczne wyjście od śmierci jej dziecka.

Widać, że podczas gali nie czuła się najlepiej, ale starała się dać z siebie wszystko. 
Lisa miała złamane serce, to widać. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od śmierci jej syna. Ma wypisany ból na twarzy. 
Wyrazy współczucia dla Priscilli Presley, która straciła już męża i wnuka, a teraz córkę. To niewyobrażalne cierpienie - czytamy w komentarzach.
 
 

'40 kontra 20'. Kogo wybierze Tom? Amira zdradziła, jak będzie wyglądał finał. 'Zostanie to bardzo ładnie pokazane'"40 kontra 20". Amira zdradziła, jak będzie wyglądał finał [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świętuje 19. urodziny córki. Laura to prawdziwa piękność

Więcej o: