Była uznaną hokeistką. Mikayla Demaiter musiała porzucić marzenia o karierze w sporcie i się przebranżowić

Wszyscy wróżyli Mikayli Demaiter świetlaną przyszłość w hokeju. Niestety, kobieta przez kontuzję zakończyła karierę i znalazła inną pasję. Dziś pokazuje się na portalu dla dorosłych.

Życie bywa naprawdę nieprzewidywalne. Wie coś o tym z pewnością Mikayla Demaiter. Kobieta od najmłodszych lat była oddana swojej wielkiej pasji. Kanadyjka kochała sport, a w szczególności jazdę na łyżwach, żeglugę i grę w hokeja, z którym wiązała przyszłość. Mikayla Demaiter już jako mała dziewczynka chodziła regularnie na treningi hokeja na lodzie. Później dołączyła do lokalnej drużyny Bluewater Hawks. Niestety, jej sportowe plany przekreśliła bolesna kontuzja, która uniemożliwiła uprawianie sporu. Na szczęście znalazła inny pomysł na siebie.

Polecamy: Doda ma nietypową pasję. To przeraża jej partnera: Darek ucieka

Zobacz wideo Mariusz Czerkawski w "Wilkowicz Sam na Sam": Ludzie koło pięćdziesiątki czasem chcą poszaleć. Ja już nie muszę, ja to wszystko miałem

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Zamiast gry w hokeja gra w filmach dla dorosłych. Musiała się szybko przebranżowić

Mikayla Demaiter kiedy grała w hokeja, to zauważyła, że oprócz jej umiejętności sportowych wiele osób zwraca uwagę na jej wygląd zewnętrzny. Po zakończeniu kariery w tym sektorze postanowiła się przebranżowić i wykorzystać fakt, że jest urodziwa. Na początku była modelką, której Instagram obserwowało aż półtora miliona internautów. Szybko zaczęła rozumieć, że z takimi zasięgami może stworzyć coś jeszcze większego i tak wpadła na pomysł, że chce być na portalu OnlyFans.

 

To właśnie na tym zarabia najwięcej, a fanów jej urody i pokazywanych w serwisie wdzięków nie brakuje. Są co prawda w jej otoczeniu osoby, które piszą do niej - najczęściej w komentarzach, żeby wróciła na lodowisko, ale modelka na ten moment nie chce tego robić i sprawdza się w nowym zawodzie. Czy słusznie? To już pozostawiamy waszej opinii.

Więcej o: