Kochanka księcia Harry'ego wyjawiła jego sekret sprzed lat. Uderzyła też w Meghan Markle

Jakby książę Harry sam zdradził mało rewelacji na swój temat, do programu śniadaniowego zaproszono jego byłą kochankę. Catherine Ommanney przyznała, że nie rozumie, dlaczego młodszy syn króla Karola III związał się z Meghan Markle.

W ostatnich tygodniach w mediach pojawia się coraz więcej nieznanych dotąd faktów z życia księcia Harry'ego. Większość z nich trafia jednak do publicznej wiadomości na jego własne życzenie. Młodszy syn króla Karola III nie tylko wystąpił w filmie dokumentalnym i wydał autobiografię, ale też publikację, zatytułowaną "Spare", promuje w licznych wywiadach. Szum medialny wokół księcia Harry'ego sprawił, że wywołana do tablicy poczuła się jego była, starsza o 13 lat, kochanka.

Zobacz wideo Jakim królem będzie Karol III?

Joanna BrodzikBrodzik od czasów "Magdy M." przeszła metamorfozę. Tej fryzury nie pamiętacie

Catherine Ommanney nie jest fanką Meghan Markle. Była kochanka księcia Harry'ego współczuje rodzinie królewskiej

Catherine Ommanney to celebrytka znana widzom programu "The Real Housewives of D.C", który emitowany był w 20120 roku. Dziś Ommanney zajmuje się projektowaniem wnętrz i raczej stroni od mediów, ale postanowiła przypomnieć o sobie, występując w programie "Good Morning Britain". Odcinek z jej udziałem został wyemitowany 10 stycznia, w dniu premiery biografii księcia Harry'ego, a celebrytka opowiedziała o łączącej ich przed laty relacji. Jak wynika z opowieści Ommanney, ona i syn brytyjskiego monarchy mieli przelotny romans w 2006 roku.

Poznaliśmy się na kolacji przez wspólnych znajomych z Australii. Zaczęliśmy rozmawiać. Otaczał się wtedy 20-latkami. Dużo go słuchałam, myślę, że wtedy właśnie tego potrzebował - opowiadała w brytyjskiej śniadaniówce.

Gwiazda "The Real Housewives of D.C" zaprzeczyła jednak, jakoby miała być starszą kobietą, z którą książę Harry stracił dziewictwo. Podkreśliła, że gdy zaczęli się spotykać, był już doświadczonym kochankiem. Catherine Ommanney w bardzo ostrych słowach wypowiedziała się także o Meghan Markle, zaznaczając, że jest jej żal jej męża.

Nie zamierzam szkalować Meghan, bo myślę, że wystarczająco szkodzi sobie sama. Nie wiem, co w niej dostrzegł. Bardzo mi go szkoda, szkoda mi całej rodziny królewskiej. Nie sądzę, żeby szybko się po tym podniósł - stwierdziła.

Małgorzata RozenekFalujące ściany i problemy z proporcjami. Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Miesiąc wcześniej, gdy premierę miał serial dokumentalny Netfliksa z udziałem Meghan Markle i księcia Harry'ego, Ommanney wystąpiła w programie Piersa Morgana. Była kochanka syna króla Karola III stwierdziła wówczas, że książę Harry bardzo się zmienił. Uważa, że to wina jego żony.

Jest pod jej wpływem i dlatego dziś go nie poznaję. Był taki przyziemny i normalny - relacjonowała.

Zdaniem celebrytki w czasach, gdy spotykała się z księciem Harrym, z całą pewnością nie zdecydowałby się na tak szczegółowe opowiadanie o swoim życiu prywatnym.

Więcej o: