Radosław Liszewski wtulony w żonę pozował do zdjęć. Widać, że ubierał ich ten sam stylista

Radosław Liszewski pojawił się na premierze filmu "Ślub doskonały". Na imprezie nie był jednak sam. Towarzyszyła mu żona. Zobaczcie, jak prezentowali się na czerwonym dywanie.

Radosław Liszewski z zespołu Weekend od lat jest związany z jedną kobietą. Jego żona Dorota Liszewska pilnie strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się u boku męża na branżowych imprezach. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i towarzyszyła ukochanemu w programie"Pytanie na śniadanie". Wówczas media obiegły ich wspólne zdjęcia. Na kolejne kadry pary nie musieliśmy długo czekać. 10 stycznia oboje wzięli udział w uroczystej premierze filmu "Ślub doskonały".

Joanna BrodzikBrodzik od czasów "Magdy M." przeszła metamorfozę. Tej fryzury nie pamiętacie

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Radosław Liszewski pozuje z żoną na ściance. Nie szczędzili sobie czułości  

Dorota Liszewska wybrała na tę okazję zestaw składający się z czarnych spodni z wysokim stanem, dopasowanej do nich kolorystycznie bluzki z kopertowym dekoltem i skórzanej krótki. Do tego dobrała wiązane botki na obcasie i ciemną kopertową torebkę. Żona muzyka miała delikatny makijaż i rozpuszczone, pofalowane włosy

Radosław Liszewski również postawił na czerń od stóp do głów. Muzyk miał na sobie eleganckie spodnie, ciemną polówkę i skórzaną marynarkę. Podczas premiery nie odstępowali siebie na krok, a na ściance nie szczędzili sobie czułości. 

slub doskonaly - premiera filmuslub doskonaly - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Radosław i Dorota Liszewscy - historia związku 

Radosław Liszewski poznał ukochaną w szkole. Ich pierwsza randka odbyła się podczas dyskoteki. Wówczas mieli 17 lat. Od tego czasu są nierozłączni. W rozmowie z "Faktem" Dorota Liszewska wróciła pamięcią do dnia, gdy Radosław poprosił ją o rękę.

Było bardzo odświętnie w całym domu. Cały czas byłam uśmiechnięta, nie było we mnie strachu, lęku czy zdenerwowania.

Pobrali się w 1995 roku, a 12 miesięcy później urodził się ich pierwszy syn. Kolejna pociecha przyszła na świat w 2002 roku. TUTAJ możecie przeczytać więcej na temat Radosława Liszewskiego i jego żony. 

Piotr StramowskiPiotr Stramowski pozbył się długich włosów! "Wyglądasz na 18 lat"

Więcej o: