Piotr Stramowski pozbył się długich włosów! "Wyglądasz na 18 lat"

Piotr Stramowski zaszalał z noworoczną metamorfozą i właśnie pochwalił się zdjęciem po wizycie u fryzjera. Totalna zmiana.

Ostatnie miesiące przebiegają u Piotra Stramowskiego pod znakiem zmian. Aktor po dziewięciu latach rozstał się z Katarzyną Warnke, która z końcem 2022 roku złożyła pozew o rozwód. Na oficjalne zakończenie małżeństwa para musi jednak jeszcze zaczekać. Według doniesień medialnych rozprawa może się odbyć dopiero z początkiem 2024 roku. Mimo to celebryta korzysta z życia i dzieli się nim w mediach społecznościowych. Właśnie pochwalił się ogromną metamorfozą.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

"Klan". Tak Monika Ross zmieniała się przez lata

Piotr Stramowski pozbył się długich włosów 

Długie włosy i równo obcięta broda stały się znakiem rozpoznawczym Piotra Stramowskiego. Ciężko było go sobie wyobrazić w innej odsłonie, jednak przy okazji nowego roku aktor zaszalał i pokazał się w odmienionej wersji. Teraz stawia na krótki zarost i niestarannie ułożoną grzywkę. 

New year, new me [nowy rok, nowy ja - przyp. red.] - pisał Piotr Stramowski.
 

Wygląda na to, że metamorfoza Piotra Stramowskiego przypadła do gustu jego fanom. Otrzymał masę komplementów. Przyznali, że nowa fryzura bardzo go odmłodziła.

Zdecydowanie lepiej tak. Zmiany zaczynają się od głowy... Dosłownie i w przenośni
Ładnemu we wszystkim ładnie, ale w krótkich włosach według mnie lepiej.
No i znów wyglądasz na 18 lat - pisali fani.

Piotr Stramowski tłumaczy się z nagiego zdjęcia

Kilka miesięcy temu Piotr Stramowski opublikował w sieci zdjęcie w "stroju Adama", które wywołało spore poruszenie. W jednym z wywiadów wyznał, że oczywiście spodziewał się ogromnego poruszenia, jednak był zachwycony formą, w jakiej było jego ciało i chciał się nim pochwalić

Katarzyna Warnke, Piotr StramowskiWarnke o możliwości powrotu do Stramowskiego. "Zdarzyło mi się raz i to był błąd"

Więcej o: