Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę. W grzywce zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Zaszalała

Agnieksza Kaczorowska podzieliła się nagraneim w mediach społecznościowych, w którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Fani są zachwyceni.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 416 tys. użytkowników. Gwiazda "Klanu" szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Kaczorowska lubi też pochwalić się przygotowanymi stylizacjami. Tym razem zaskoczyła kolejną metamorfozą.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Owiany tajemnicą konflikt w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka zabrała głosOwiany tajemnicą konflikt w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka zabrała głos

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową fryzurą

Celebrytka podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała się internautom z grzywką.

Raz się żyje. Grzywka? No dobra, czemu nie!
 

Post zwrócił szczególną uwagę internautów. Fani prześcigali się w komplementowaniu nowego wizerunku tancerki. 

To twoje zdjęcia i filmiki pokazywałam, jak poszłam do fryzjera, ścinać włosy na krótsze. A teraz kusi mnie ta grzywka. Ślicznie!
Bardzo ci pasuje, wyglądasz pięknie. Miałam podobną grzywkę przez dwa lata, aż się za nią stęskniłam.
Agnieszko, piękna jesteś jak księżniczka.

W nowej fryzurze pojawiła się na premierze filmu "Ślub doskonały". Uwagę zwraca też kreacja celebrytki. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska dba nie tylko o idealną fryzurę, ale również o wysportowaną sylwetkę, co niedawno przyznała na Instagramie.

Jaki był to rok dla waszego ciała i waszej fizyczności ? Daliście mu troskę, uwagę, opiekę czy spadło na dalszy plan? To właśnie nasze ciało niesie nas przez to życie. Warto o nie zadbać. Niekoniecznie podążając za modą czy oczekiwaniami z zewnątrz. W zgodzie ze sobą. Gdy działamy, podążając za swoimi prawdziwymi potrzebami, to ciało nam dziękuje zdrowiem, sprawnością i wyglądem.

Co myślicie o nowej fryzurze Agnieszki Kaczorowskiej? Więcej zdjęć celebrytki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska pokazała zdjęcie z pracy w TVP. Totalnie nie do poznania

Więcej o: