Anna Kendrick zdradziła, że stworzyła zarodki ze swoim toksycznym byłym partnerem

Anna Kendrick otworzyła się na temat odejścia z długotrwałego związku. Była gotowa założyć rodzinę, dlatego zdecydowała się na zamrożenie jajeczek.

Anna Kendrick to hollywoodzka gwiazda, która popularność zdobyła, występując w bijącej rekordy popularności sadze "Zmierzch". Jej najnowsza produkcja to film "Alice, Darling". 37- letnia aktorka była gościem podcastu Daxa Sheparda i Moniki Padman "Armchair Expert". W rozmowie otworzyła się na temat toksycznej relacji, którą przeszła i stworzenia embrionów z byłym. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z nagrań.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Anna Kendrick stworzyła zarodki z byłym. To był toksyczny związek

Anna Kendrick opublikowała relację z nagrywania odcinka do podcastu pary aktorów. Atmosfera była wręcz przyjacielska. Dax Shepard otulił gościa kocem. Kendrick przyznała w osobistym opisie, że jest fanką podcastu:

Wielki dzień dla starej Anny. Odcinek "Armchair Expert" na Spotify. Zaczęłam słuchać tego podcastu, ponieważ moje życie w zasadzie się rozpadało. Był moim stałym towarzyszem i wzorem uczciwości i akceptacji, kiedy desperacko potrzebowałam obu. Byłam naprawdę przerażona tą rozmową i jestem bardzo wdzięczna Daxowi i Monice za przyjęcie mnie i za przestrzeń, którą tworzą. Płaczę jakiś czwarty raz, a potem rekompensuję to szybkim mówieniem i staraniem się, żeby brzmiało to super składnie, a potem znowu płaczę. Tak więc klasyczne ruchy Kendrick przez cały czas - napisała.
 

W rozmowie aktorka opowiedziała o długoletnim związku. Wyznała, że planowała z partnerem założyć rodzinę. W tym celu zamrozili embriony.

Byłam z kimś, to był ktoś, z kim żyłam, kto miał być kiedyś moim mężem. To była moja osoba. Mieliśmy razem embriony. A potem po sześciu latach, powiedziałam mojemu bratu, kiedy sprawy po raz pierwszy się posypały, "Żyję z obcym człowiekiem. Nie wiem, co się dzieje".

Później wyjaśniła, że zaczęła zauważać zmiany w osobowości partnera. Aktorka nie zamierzała rezygnować z długoletniego związku. Próbowała pracować nad nim na terapii dla par. Mimo braku zmiany w zachowaniu partnera sama z terapii wiele wyniosła.

Wychodziłam z osobistego doświadczenia z emocjonalnym nadużyciem i psychicznym nadużyciem.

W podcaście przyznała, że scenariusz do jej najnowszego filmu "Alice, Darling" bardzo przypominał jej życie.

Myślę, że mój manager wysłał mi go, ponieważ wiedział, z czym się borykam.

Film ma premierę 20 stycznia 2023 roku. Opowiada on o Alice, w tej roli Anna Kendrick, która jest w związku z chłopakiem, który znęca się nad nią psychicznie. Kobieta próbuje przełamać współuzależnienie pomimo mściwej postawy partnera. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA