Książę Harry atakuje, a rodzina królewska przerywa wymowne milczenie w mediach społecznościowych. Miała ku temu okazję

Książę Harry w ostatnim czasie wielokrotnie atakował rodzinę królewską. Pałac Buckingham miał okazję ku temu, aby przerwać milczenie w związku z urodzinami księżnej Kate.

Książę Harry i Meghan Markle w dokumencie opowiadającym o ich życiu nie byli łaskawi dla rodziny królewskiej. Została ona przedstawiona jako instytucja przeżarta hipokryzją, która reaguje zdecydowaną niechęcią na jakiekolwiek zmiany. Zbuntowany książę po emisji ostatniego odcinka kontynuował ataki. Udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jaką brat miał mu zrobić awanturę i wyraził żal, że królowa Elżbieta II nie stanęła w jego obronie. Pałac Buckingham do tej pory milczał i nie komentował tych oskarżeń. Teraz jednak wysłali pewien sygnał.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Jacek Rozenek o małżeństwie z Małgorzatą. 'Pierwszych pięć lat to była bajka, ale później się skończyła'Jacek Rozenek o małżeństwie. "Pierwszych pięć lat to była bajka, później się skończyła"

Rodzina królewska przerywa milczenie

Książę Harry we wspomnianym wywiadzie wyznał również, że pojawienie się Meghan Markle w rodzinie wzbudziło chęć rywalizacji między braćmi. Księżna Kate miała czuć się zagrożona tym, że Markle była dobrze zarabiającą aktorką

To bardzo szybko stało się "Meghan kontra Kate". Kiedy to rozgrywa się na oczach wszystkich, ciężko przed tym uciec. Jeśli czytasz brytyjską prasę, która opisuje twoje życie, to w którymś momencie zaczynasz bardziej funkcjonować w bańce tabloidów, niż w rzeczywistości.

Pałac Buckingham na słowa księcia Harry'ego nie odpowiedział wprost. Udostępnił jednak na Twitterze zdjęcie uśmiechniętej księżnej Kate, a do postu dołączył krótkie życzenia z okazji 41. urodzin.

Księżnej Walii życzymy dziś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Już 10 stycznia ukaże się autobiografia Harry'ego "Spare". Wiadomo już, że zbuntowany książę nie gryzł się w niej w język i bezpardonowo atakował rodzinę królewską.

Joanna Opozda z synemOpozda nie została wpuszczona z dzieckiem do kawiarni. "Nie polecam innym mamom"

Więcej o: